Honza Musil se přestěhoval. S novým domem na sebe s přítelem vzali obrovský závazek

Nextfoto
Moderátor Honza Musil
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
rudolf.sindelar@zivotvcesku.cz
Publikováno: 14. 7. 2021

Moderátor Honza Musil (53) se nedávno se svým životním partnerem Jakubem (31) přestěhoval do malebné vesničky nedaleko Kutné Hory. Tam aktuálně rekonstruují dům, který bude časem sloužit jako poměrně rozlehlé sídlo s velkým množstvím zvířat. "Chtěli jsme do klidnějšího prostředí a věnovat se zvířatům," vysvětlil moderátor pro ŽivotvČesku.cz, proč s partnerem změnili adresu.

Honza Musil patří mezi oblíbené televizní tváře. Před pěti lety opustil byt na Vinohradech a přestěhoval se do domku v satelitním městečku na Kokořínsku. Jenže letos došlo na další změnu, která už podle slov moderátora bude finální.

"Přestěhovali jsme se nedávno. Kuba pořídil usedlost, která je 300 let stará, ale nejde o památku. Vracíme tomu původní ráz," řekl pro ŽivotvČesku.cz Honza Musil s tím, že financování domu šlo z hypotéky.

"Kuba to pořídil po našem společném rozhodnutí, kdy jsme chtěli do klidnějšího prostředí a věnovat se zvířatům. Máme totiž velkou zahradu. Máme tam našich sedm psů, kočky, máme potkany, chameleony, rybičky a také ještěrky, do budoucna začneme s ovcemi a postupně budeme přidávat," dodal pro ŽivotvČesku.cz moderátor s tím, že na krku mají s přítelem pořádný závazek. "Starat se o všechna zvířata není vůbec sranda, ale je to velmi příjemný koníček."

Jedna z nejpůvabnějších českých hereček Bára Jánová (31) zažívá krásné léto, které jí zpříjemňuje herec Ladislav Ondřej (29). Sympatická herečka zatím nechtěla přesně specifikovat, jak vztah nazvat. Na všechno prý bude správný čas. "Zatím to moc nekomentujeme a moc k tomu neříkáme. Ale kdo se podívá na tu fotku, tak si názor udělá sám," uvedla se smíchem Bára Jánová pro ŽivotvČesku.cz.

Zatím jsou hotové základy, spodní a horní brána. Léto nahrává osazování zeleně, trávy a dalších rostlin. Nedávno k sobě s partnerem pozvali Honzovu maminku, se kterou si užili relax na krásné zahradě.

Herečka a zpěvačka Eva Burešová (28) si se svým současným partnerem, kterým je kuchař a ko...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu