Reklama:

Horoskop: Blíží se úplněk. Největší vliv bude mít na lidi, kteří jsou trpěliví a dokážou se ovládat, říká slavná česká kartářka

Astro - Ilustrační snímek
Astro – Ilustrační snímek
Foto: Pixabay
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 16. 6. 2024

Blíží se úplněk ve znamení Kozoroha v opozici s Venuší a Merkurem a v kvadratuře s Neptunem. Nastane v sobotu 22. června. "V tu dobu budeme mít větší potřebu být pohromadě se svými blízkými," uvedla pro ŽivotvČesku.cz populární a vyhledávaná kartářka Helen Stanku s tím, co přesně bude lidem do života jedna z fází Měsíce přinášet.

Reklama:

Blížící se úplněk, který nastane příští sobotu, může přinést do vašich vztahů napětí a potřebu kontrolovat druhé. Někteří lidé ve vašem okolí mohou mít tendenci vás ovládat nebo vám dávat nevyžádané rady. "Je důležité zůstat v klidu a nenechat se vtáhnout do zbytečných konfliktů. Buďte opatrní, abyste nepřijímali sliby nebo závazky, které neplánujete dodržet, protože by to mohlo vést k nedorozuměním a eskalaci napětí," vylíčila pro ŽivotvČesku.cz odbornice na výklad karet Helen Stanku.

I když můžete mít pocit, že je bezpečné vtipkovat a dávat nadsazené sliby, protistrana by vaše slova mohla vzít vážně. "Tento úplněk zdůrazňuje potřebu být opatrný s tím, co říkáte, a také uvědomění, jak mohou být vaše slova interpretována. Snažte se být co nejjasnější a upřímní ve svých komunikacích, aby nedocházelo k nedorozuměním," doplnila pro ŽivotvČesku.cz věhlasná kartářka Helen Stanku, která má výklad karet v rodinném dědictví.

Reklama:

"Úplňkový den si nejvíce užijí ti, kteří budou trpěliví a dokážou se ovládat. Tito lidé budou schopni zvládnout všechny výzvy, které jim den přinese, a dokonce mohou z této situace hodně vyzískat," dodala pro ŽivotvČesku.cz slavná česká kartářka s tím, že klid a rozvaha budou klíčem k úspěchu, takže se soustřeďte na své reakce a snažte se zachovat pozitivní přístup.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: