Horoskop do konce června pohledem Helen Stanku: Čas mnoha nejistot, lásky a hledání cesty

Helen Stanku
Helen Stanku
Foto: Se svolením Helen Stanku
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 6. 6. 2024

Trigon Jupitera s Plutem do 8. června přinese mnoho příležitostí a zároveň nás naplní tvůrčí energií a potřebou projevit se. "Konstelace vysloveně nahrává všem šikovným lidem, otevřeným hlavám a Vodnářům," uvedla pro ŽivotvČesku.cz věhlasná kartářka Helen Stanku.

Novoluní v Blížencích nastane ve čtvrtek 6. června a přinese možnost všechno si vyříkat. "Kvadratura Marsu s Plutem od 8. do 14. června může být pro některé jedince impulzem ke změnám, které mají pomoci překonat to, co se vám začne zajídat," upřesnila v rámci horoskopu pro ŽivotvČesku.cz kartářka Helen Stanku.

Merkur v kvadratuře se Saturnem mezi 11. a 13. červnem vzbudí potřebuju přijít na kloub případným potížím a nastavit vše lépe.

Slunce a Merkur se setkají v Blížencích v období od 13. do 15. června a pomohou s lehkostí zvládnout různé zkoušky, zdokonalit se v cizích jazycích a přizpůsobit se rychle se měnícím situacím. "Dokážeme se lépe domluvit," zdůraznila pro ŽivotvČesku.cz slavná kartářka.

Merkur s Venuší vejdou v pondělí 17. června do znamení Raka. Vše spojené s rodinou bude ještě větší prioritou. Venuše najde ideální řešení v záležitostech s láskou, a to bez nepříjemných třenic.

Astronomické léto přivítáme 21. června kvadraturou Slunce s Neptunem. "Období mezi 18. a 22. červnem může být časem různých nejistot a hledání cesty. V sobotu 22. června nastane úplněk v Kozorohu, který má rád klidné zázemí. Chrání si své pozice a brání rodinu. Nastává období, kdy budete pečlivě dohlížet na své blízké," doplnila pro ŽivotvČesku.cz Helen Stanku, která má výklad karet v rodinném dědictví –⁠⁠⁠⁠⁠⁠ v dlouhé historii se jím živili její předkové, pro ni samotnou to byl dlouhá léta jen koníček, než se stala profesionálkou s názorem, že karty mají lidem pomáhat.

Sextil Venuše s Marsem od 26. června do 30. června zpříjemní předprázdninové období. Všude ve vzduchu bude cítit láska. "Milostná dostaveníčka budou romantická a přitom nebudou ztrácet jiskru. Různé společenské akce, posezení s přáteli, ale i sportovní klání budou radostné. Zvláštní erotické kouzlo budou vyzařovat Býci, Raci, Berani i Kozorozi," upřesnila Stanku.

Saturn vejde do své retrográdní fáze v sobotu 29. června. "Najednou můžete mít pocit, jako kdyby vám více začaly vadit různé zlozvyky, a budete hledat způsob, jak se jich zbavit," dodala pro ŽivotvČesku.cz slavná česká kartářka s tím, že cestovní horečku podpoří sextil Merkuru s Uranem mezi 29. a 30. červnem. Mnoho lidí se podle Helen Stanku už bude vidět někde na cestách, dovolených a výletech za poznáním.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.