Horoskop: Jde o pozvánku k odhození strachu a důvěře ve své instinkty, říká slavná česká kartářka k nadcházejícímu novoluní

Ilustrační snímek
Ilustrační snímek
Foto: Profimedia
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 5. 6. 2024

Ve čtvrtek 6. června ve 12:45 nastane poslední jarní novoluní v Blížencích. "Tato událost je pozvánkou k odhození strachů a důvěře ve své instinkty," uvedla pro ŽivotvČesku.cz kartářka Helen Stanku a vypracovala pro zmíněný den horoskop.

"Novoluní nám umožní vnímat špetku vesmírných záhad, obdaří nás krásou, kouzlem a důvtipem, otevře nás světu," uvedla pro ŽivotvČesku.cz Helen Stanku, která má výklad karet v rodinném dědictví.

"Buďme připraveni využít tento čas k osobnímu růstu a otevřenosti vůči novým zkušenostem a možnostem, které nám život přináší," doplnila ostřílená kartářka.

Ve čtvrtek 6. června přináší novoluní v Blížencích, společně se Sluncem a Venuší, den plný pozitivních energií, kompromisů a úspěšných obchodních nabídek.

"Budeme se zabývat našimi nápady, schopnostmi a tím, co se chceme naučit. Také budeme zvažovat, s kým se bavíme, co posloucháme a čteme a jakou to má hodnotu," popsala pro ŽivotvČesku.cz Helen Stanku s tím, že mnozí si budou více vybírat diskuze, které nejsou bez hodnoty.

"Večer může přinést výzvy kvůli kvadratuře luny se Saturnem, což může vést k přehlédnutí potřeb a citů druhých lidí," dodala pro ŽivotvČesku.cz věhlasná kartářka.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.