Horoskop na celý březen: Připravte se, že bude plný nečekaných situací a obratů, říká kartářka Helen Stanku

Kartářka Helen Stanku
Kartářka Helen Stanku
Foto: Se svolením Helen Stanku
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 1. 3. 2023

Čeká vás jeden z nejdůležitějších měsíců tohoto roku. Připravte se, že bude plný všech možných nečekaných situací a obratů, uvedla to pro ŽivotvČesku.cz vyhledávaná kartářka Helen Stanku s tím, že na konci měsíce budete vědět, že už nic nebude stejné, jak bývalo.

Venuše v konjunkci s Jupiterem nastartuje mezi 1. a 4. březnem optimistickou náladu plnou velkých očekávání. Všechno se však nakonec může ukázat jako příliš předčasné. "Důležité totiž je stát nohama na zemi a pečlivě vykonávat své povinnosti," uvedla pro ŽivotvČesku.cz Helen Stanku, která má výklad karet v rodinném dědictví - v dlouhé historii se jím živili její předkové, pro ni samotnou to byl dlouhá léta jen koníček, než se stala profesionálkou s názorem, že karty mají lidem pomáhat.

"Do 3. března se vyplatí využít příznivého vlivu konjunkce Merkuru se Saturnem. Merkur totiž vejde 3. března do znamení Ryb a 7. března se k němu připojí Saturn. A to může konečně pomoci realizovat některé plány a sny, i když se do toho mohou někde zabodnout drápky reality. Potřebujete si věci pořádně promyslet a podívat se na všechno s nadhledem. Saturn v Rybách může pomoci k sebereflexi a uvědomění si, kde děláte chyby a co je špatně. Na druhou stranu k sobě nebuďte zase až tak přísní," upřesnila zkušená kartářka pro ŽivotvČesku.cz.

V období 9. až 13. března si na své přijdou zejména zrozenci ve Vahách a v Beranu, neboť Venuše v sextilu s Marsem posílí jejich osobní kouzlo, chuť se bavit, setkávat se s přáteli a randit. Pro všechna znamení platí, že je to období nadějí, pochyb a také zabývání se vším, co přináší radost.

"V období 14. až 18. března přijde potřeba za každou cenu něco dělat a někdy i bez racionálního zhodnocení situace. Může za to konjunkce, kterou se Sluncem vytvoří Merkur a Neptun ve znamení Ryb, který bude zároveň v kvadratuře s Marsem v Blížencích. Tohle spojení nevěští dobré výsledky ze zbrklého jednání," zdůraznila pro ŽivotvČesku.cz Helen Stanku s tím, že opatrní by tak měli být zejména Střelci, Ryby, Panny a Blíženci.

Naštěstí 17. března vejde Venuše do znamení Býka a pomůže uklidnit celou situaci a rozjasní dny. Budete chtít zlepšit okolí a vaše umělecké vlohy se projeví na maximum. Následně Merkur vejde 19. března do znamení Berana a přinese jistotu v otázkách vyjadřování, prosazování a komunikace, nicméně může chybět potřeba kompromisu.

"Nový astrologický rok nastartuje Slunce, které vejde do znamení Berana 20. března a již 21. března přinese první jarní novoluní. Je to energie nových začátků a nadějí. Vyplatí se dát si nová předsevzetí. Přichází dlouho očekávané příležitosti k realizaci nejodvážnějších přání. Jako kdyby se vám otevřely zavřené dveře. Není na co čekat, je potřeba dát se do díla," upozornila slavná vědma.

Po 15 letech ve znamení Kozoroha přejde Pluto 23. března do znamení Vodnáře. Možná příliš změn v každodenním životě nepřinese, na druhou stranu se mohou vyostřovat vypjaté situace na mezinárodní sféře. "Věci se možná neprojeví ani hned, ani za měsíc, možná ani za rok, každopádně se něco mění. Odchází staré a nové začne projevovat svoji sílu," popsala pro ŽivotvČesku.cz odbornice na výklad karet.

Mars opustí 25. března po půlroční návštěvě znamení Blíženců a zavítá do znamení Raka. Přijde tak pohodovější rytmus života, dravost ustoupí většímu klidu. Dostaví se potřeba zajistit zejména své nejbližší. "Přesně 23. března přinese konjunkce Merkuru s Jupiterem stěžejní úspěch zejména zrozencům ve znamení Berana. Možná přijdou nové zajímavé nabídky. Následně 28. až 31. března přijde touha po nespoutanosti a po něčem originálním. Tyto nálady vnese Venuše v konjunkci s Uranem. Vodnáři budou ve svém živlu, ale i ostatním znamením přijdou nové impulsy. Dobré vyhlídky nese trigon Marsu se Saturnem mezi 30. a 31. březnem, který přeje novým výzvám a chuti pracovat a zlepšovat svůj život," dodala pro ŽivotvČesku.cz odbornice přes výklad karet.

Kdo je Helen Stanku:

Studovala Církevní konzervatoř v Kroměříži. Působila jako členka pěveckého souboru Národního divadla v Brně. Od roku 2013 podniká. Je rozvedená a má čtyři děti. Pracovnu má v centru Prahy a patří k nejvyhledávanějším v oboru. Její horoskopy lze nalézt na portálu Kartářky světla.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.