Horoskop na měsíc prosinec: Slavná kartářka promluvila o setkáních a vášni

Helen Stanku
Helen Stanku
Foto: Se svolením Helen Stanku
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 1. 12. 2022

Poslední měsíc v roce nastartujeme s opozicí Venuše k Marsu, a to 1. až 4. prosince. Střelci, Váhy a Blíženci se mohou připravit na hlučné akce, přátelská setkání, různé výpravy, příhody a nemohou chybět ani románky. Slunce je ve znamení optimistického Střelce a ukazuje nám příjemné stránky života, všechno se zdá snadnější a každá nabídka lákavější, pro ŽivotvČesku.cz to uvedla slavná kartářka Helen Stanku.

V období úplňku 7. až 9. prosince a opozice Slunce s Marsem 5. až 10. prosince se mohou vymknout city kontrole. "Opatrní by měli být zejména Berani a Lvi. Umí vzplanout rychle hněvem, žárlivostí a risk je v tu chvíli jejich druhé jméno. Výstup se šéfem se však vyplatit nemusí," zdůraznila vyhledávaná kartářka, která provozuje stránky Kartářky světla.

Když budete v období 2. až 6. prosince prožívat zvláštní stavy nálad, neurčité strachy, smutky z nesplněných přání, může to mít na svědomí kvadratura Venuše s Neptunem. Opatrně pak také na přehnanou důvěru, nejasné obchody a pozéry, kteří se budou vaší naivitou bavit. Panny a Ryby by to však mohlo více nabudit k duchovnímu rozvoji, upřesnila pro ŽivotvČesku.cz kartářka Helen Stanku.

Merkur v Kozorohu horké hlavy zchladí a požene k povinnostem od 7. prosince. V práci se vyřeší to, co stálo, dotáhne se do konce také firemní korespondence. Doma se bude gruntovat a zbavovat nepotřebného haraburdí a starého oblečení. "Nečekané výdaje vás mohou překvapit v období Venuše v kvadratuře s Jupiterem 7. až 11. prosince. Pokušení bude číhat na každém rohu," zdvihla varovný prst slavná vědma.

Následně 10. prosince vejde Venuše do znamení Kozoroha a najednou budete mít tendenci více výdaje promýšlet. Možná se rozhodnete skončit s nezdravými návyky – hlavně s těmi poněkud drahými. Investovat se vyplatí zejména do sebe, nějaké diety, nového účesu či oděvů, které budou v kurzu i za pár let. "Všechny záležitosti na bankách, úřadech i na poště pomůže co nejlépe zařídit trigon Merkuru s Uranem, a to v rozmezí 16. až 18. prosince," vylíčila pro ŽivotvČesku.cz Helen Stanku.

Na druhé budete potřebovat udělat ten nejlepší dojem v období kvadratury Slunce s Jupiterem 19. až 24. prosince. Najednou budete mít v hlavě řadu plánů. Tím spíš, že 20. prosince vejde Jupiter do znamení Berana. Nenechte se vyprovokovat do soutěžení s rodinou či sousedy, čas se dá využít lépe. Novoluní 23. prosince vás může zastihnout docela vyčerpané. Únava, spavost a bolesti hlavy mohou potrápit zejména Vodnáře.

O klidné svátky se postará Merkur v sextilu s Neptunem 23. až 26. prosince. Rodina může být v dobré náladě a lidé empatičtí. Nejvíce spokojení budou Raci. Vaše pozornost se pravděpodobně stočí směrem k lidem, kteří nejsou tak šťastní, a to od 26. do 30. prosince. Nikoho neopomenete.

"Silvestr za dveřmi vás rozehřeje. Poznáte hodně nových lidí, kteří se vám mohou vepsat do přízně. Býci, Štíři a Kozorozi poznají někoho, kdo pro ně bude velmi důležitý i v příštím roce. Silvestrovská noc proběhne pod patronátem magické konjunkce Venuše s Plutem. Pozor, i platonické vztahy se mohou stát výbuchem vášně," dodala pro ŽivotvČesku.cz slavná kartářka.

Kdo je Helen Stanku:

Studovala Církevní konzervatoř v Kroměříži. Působila jako členka pěveckého souboru Národního divadla v Brně. Od roku 2013 podniká. Je rozvedená a má čtyři děti. Pracovnu má v centru Prahy a patří k nejvyhledávanějším v oboru. Provozuje astro stránky Kartářky světla.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.