Horoskop: Obloha odhalí úplněk ve znamení Berana. Vliv může mít na rozhodování, uvedla slavná česká kartářka

Ilustrační snímek
Ilustrační snímek
Foto: Pixabay
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 28. 9. 2023

V pátek nastane v 11:57 úplněk v ohnivém znamení Berana. "Může mít vliv na vaše rozhodování. Budete více odvážní a věci si budete chtít dělat po svém," uvedla pro ŽivotvČesku.cz věhlasná kartářka Helen Stanku. Úplňkům v období podzimní rovnodennosti se také říkalo dožínkový úplněk. Pro rolníky byly úplňky důležitým ukazatelem času, podle kterého se mohli připravit na konec žní, pokračovala.

"Když se podíváte, ve kterém domě vašeho narozeninového horoskopu vládne Beran, zjistíte, ve které oblasti úplněk rozpálí potřebu beraní nezávislosti a převzetí kontroly nad svými touhami. Počítejte s tím, že ačkoliv je skvělý čas se rozhodovat, bude vhodné nastavit určitou obezřetnost, protože můžete mít tendenci rozhodovat se pod vlivem emocí," vysvětlila pro ŽivotvČesku.cz věhlasná kartářka Helen Stanku, která má výklad karet v rodinném dědictví - v dlouhé historii se jím živili její předkové, pro ni samotnou to byl dlouhá léta jen koníček, než se stala profesionálkou s názorem, že karty mají lidem pomáhat.

V období blízko podzimní rovnodennosti, když se luna nachází přesně proti Slunci, přichází změna ročního období a ve vzduchu je cítit Slunce ve Vahách. Pod vlivem tohoto kardinálního vzdušného znamení se zaměříte na vztahy a harmonii v partnerství. Pomůže tomu i to, že Merkur s Venuší jsou mimo svoji retrográdní fázi. Lépe budete předvídat a začínat nové známosti, vylíčila vyhledávaná a uznávaná kartářka pro ŽivotvČesku.cz.

"Úplněk podpoří vaši individualitu i uprostřed větší skupiny lidí či partnerství. Vydáte se nekompromisně za svými potřebami a touhami. Merkur ve znamení Panny v harmonickém trigonu s Uranem a Jupiterem v Býku nalije do vaší hlavy spoustu inovativních nápadů a některé z nich budou stát za to. Venuše ve Lvu v harmonickém sextilu k Marsu ve Vahách přímo posílí vášeň ve vzduchu. Přitom si uchová i nádech romantiky. Opatrní buďte, když už láska visí ve vzduchu, na kvadraturu Venuše k Uranu, která může přinést náhle a nečekaně impulzivní hádky. Bude tak dobré se vyhnout rychlému rozhodování," doplnila pro ŽivotvČesku.cz odbornice na výklad karet.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.