Horoskop: První jarní týden pohne s vaším životem. Rozlučte se se vším starým, říká věhlasná kartářka Helen Stanku

Helen Stanku
Helen Stanku
Foto: Se svolením Helen Stanku
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 18. 3. 2023

V první jarním týdnu vám pomůže Venuše zajistit hodně dobrých nápadů a také zábavy a možná přijde nějaká dobrá zpráva, která vás bude ještě lépe motivovat do další práce, uvedla to pro ŽivotvČesku.cz vyhledávaná kartářka Helen Stanku.

V pondělí 20. března vejde sextil Slunce s Plutem do znamení Berana. Noci budou kratší a dny opět delší. Ve 22:24 přijde jarní rovnodennost a astronomické jaro a s tím přinese spojenou vůli pohnout se svým životem a s věcmi, které doteď stály. "Rozlučte se se vším starým a nepotřebným a se vším, co vám bralo vaše sny a naděje a proberte se ze zimního spánku. Vstupujete do nového života. Nejvíce to prospěje ohnivým znamením - Beranům, kteří budou v čele ostatních a také Lvům a Střelcům. Nicméně i zbylá znamení si přijdou na své," uvedla pro ŽivotvČesku.cz Helen Stanku, která má výklad karet v rodinném dědictví.

Co můžete dělat:

"V tomto období se také slavil keltský svátek Ostara. Země se otevřela a začal nový rok. Můžete něco zasít a s osením myslete na to, co chcete, aby vám v tomto roce rostlo. Podle toho, jak se bude rostlinám dařit můžete usoudit, na kolik vám bude přáno. Můžete také přestavět nábytek, protože všechno to, co začnete během prvního jarního novoluní, které bude dobíhat ještě další tři dny může přinést mnohem lepší a dlouhodobější výsledky. Můžete se pouštět do nových projektů, třeba na poli internetu a nebo se přihlásit na kurz tance, kde můžete zužitkovat přebytečnou energii. Hlavně se však vyhýbejte hádkám," upřesnila zkušená kartářka pro ŽivotvČesku.cz.

V úterý 21. března vám pomůže novoluní ve znamení Berana dát do pořádku nejenom sebe a své nitro a nastavit nové jarní rytmy, případně detoxikační kůru, dietu (tedy až potom, co řádně oslavíte první jarní den s přáteli u něčeho dobrého), ale provonět závanem jara také celou domácnost a vše na čem vám záleží. Před ničím se vám nebude chtít ustoupit a s žádného plánu vycouvat. Nebude od věci nastavit více pohybu, který vám pomůže odreagovat pracovní záležitosti. Nastává také skvělé období pro lásku a jarní pokušení, zdůraznila to pro ŽivotvČesku.cz Helen Stanku

Ve středu 22. března přinese příliv intelektuálních nápadu konjunkce Luny s Merkurem a Jupiterem. Ráno může být velmi aktivní a během dne se nezastavíte.

"Ve čtvrtek 23. března opustí Pluto po několika letech znamení Kozoroha a vejde do znamení Vodnáře. Pluto vám pomůže získat důležité informace, které pro vás mohly být doposud nedostupné. Třeba se to projeví tak, že vám někdo poradí, jak naložit se svým časem, případně penězi, abyste vytěžili co nejvíce užitku. Nejvíce kreativní budou vzdušná znamení Blíženců, Vah a Vodnářů. Nicméně i ostatní znamení budou překvapena velkou měrou nových příležitostí," upozornila slavná vědma.

V pátek 24. března skvělá konjunkce Luny s Venuši nese ideální den pro přátelská setkávání, randění, kino, či divadlo a zajistí spoustu dokonalých dojmu a příjemností.

V sobotu 25. března vejde Mars do znamení Raka a ten vám radí, abyste všechny důležitější věci konzultovali s lidmi, kteří mají více zkušeností. Rytmus dne raději podřiďte klidovějším aktivitám.

"V neděli 26. března nezapomeňte na to, že se mění zimní čas na letní. Celé to zpříjemní Luna ve znamení Blíženců, která nabádá k aktivitě, pohybu a vyhání z postele ven do rozkvétající přírody," dodala pro ŽivotvČesku.cz odbornice na výklad karet.

Kdo je Helen Stanku:

Studovala Církevní konzervatoř v Kroměříži. Působila jako členka pěveckého souboru Národního divadla v Brně. Od roku 2013 podniká. Je rozvedená a má čtyři děti. Pracovnu má v centru Prahy a patří k nejvyhledávanějším v oboru. Její horoskopy lze nalézt na portálu Kartářky světla.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.