Horoskop: Úplněk přinese období pro napravování a záchranu vztahů, říká uznávaná kartářka o nadcházející astro události

Ilustrační snímek
Ilustrační snímek
Foto: Pixabay
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 31. 3. 2023

Úplněk může pro některé citlivé jedince znamenat nepříjemné projevy, které jsou v době jeho působení často intenzivní. Ale není spojený pouze s negativními vlivy, přinést může i dobré věci. Pro ŽivotvČesku.cz o nadcházejícím úplňku, který nastane 6. dubna, promluvila vyhledávaná a uznávaná kartářka Helen Stanku.

"Úplněk ve Vahách, který nastane ve čtvrtek 6. dubna, přináší ideální období pro napravování a záchranu vztahů. Dodá naději všem zamilovaným, kteří lépe vycítí, kdo je má rád. Nejsilněji budou tyto energie působit ve dnech mezi 5. a 7. dubnem," přiblížila pro ŽivotvČesku.cz Helen Stanku, která má výklad karet v rodinném dědictví.

"Na Velký pátek nezapomeňte vzpomenout na své zesnulé blízké. Bývá to také skvělý den pro věštění," zdůraznila pro ŽivotvČesku.cz oblíbená kartářka.

Po úplňku je podstatné vyhýbat se hádkám nejen v soukromí, ale i v pracovním prostředí. Nad některými věcmi pak není třeba nadměrně přemýšlet, výsledek by pak totiž mohl být naopak horší než v případě, že byste mu tolik pozornosti nevěnovali.

Kdo je Helen Stanku:

Studovala Církevní konzervatoř v Kroměříži. Působila jako členka pěveckého souboru Národního divadla v Brně. Od roku 2013 podniká. Je rozvedená a má čtyři děti. Pracovnu má v centru Prahy a patří k nejvyhledávanějším v oboru. Její horoskopy lze nalézt na portálu Kartářky světla.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.