Hrdina fotbalového EURA: Patrik Schick má doma poklad. Jeho manželka je okouzlující kráska. Ukázala snímek ze svatby

Patrik Schick s manželkou Hanou
Patrik Schick s manželkou Hanou
Foto: Profimedia
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 14. 6. 2021

Někteří sportovci se dokážou zapsat výjimečným výkonem, kterým prokážou obrovský sportovní talent. Jedním z nich je i český fotbalový útočník a reprezentant Patrik Schick (25), kterému se podařil mistrovský kousek během zápasu se Skoty v Hampden Parku v Glasgow. V dresu české reprezentace vstřelil nádherný gól, na který se jen tak nezapomene. Pohlednému sportovci fandí i jeho krásná manželka Hana Schicková, rozená Běhounková, se kterou tvoří jeden z nejpohlednějších párů.

Fotbalové EURO 2021 se zatím pro Českou republiku vyvíjí velmi dobře. Zápas se Skotskem se díky dvěma gólům Patrika Schicka, vydařil - šlo o úspěšný start českého týmu. Zejména druhá branka byla skutečným skvostem, když český útočník skóroval z poloviny hřiště.

Úspěchy nadaný fotbalista slaví i v osobním životě, protože v polovině října loňského roku se stal pyšným otcem dcery Victorie. Tu přivedla na svět jeho milovaná manželka Hanka, se kterou vstoupil do manželského svazku loni v červenci a zanedlouho tak oslaví roční výročí svatby.

Pohádkový obřad páru se konal na zámku Bon Repos v obci Čihadla, který může být lidem známý také proto, že se tam natáčela oblíbená cukrářská televizní show. Nyní jsou navíc manželé Schickovi šťastnými rodiči sedmiměsíční dcerky a nutno říct, že malinká Victoria má po kom dědit krásu.

Manželka fotbalového reprezentanta vzbuzuje právem pozornost mužů díky svému neotřelému půvabu a není divu, že si získala srdce nadaného sportovce, který je sám idolem mnoha žen. Podobně jako Schickova sestra Kristýna by se i jeho osudová žena mohla bezpochyby živit modelingem.

Když se vysloví jméno Mikuláš Peksa (35), tak většina lidí dojde k tomu, že se jedná o býv...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.