Hříšný účet Roberta Rosenberga v branži pro dospělé. Nejvíc jsem měl za den 64 žen, prozradil

Robert Rosenberg zavzpomínal na branži pro dospělé
Robert Rosenberg zavzpomínal na branži pro dospělé
Foto: nextfoto.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 12. 11. 2020

Byl absolutní českou jedničkou v branži, ve které se natáčejí snímky pro dospělé. A soudě podle toho, co má za sebou, dalo by se říct že když se Robert Rosenberg (45) před kamerou rozjel, nešel zastavit. Za svou osmnáctiletou karieru herce hanbatých snímků měl pod sebou tolik filmových partnerek, že člověku se z toho protáčí panenky.

"Celkem jsem měl 8 až 10 tisíc žen v posteli, přesné číslo nevím, přestal jsem to dávno počítat. Nikdy jsem neměl obavy nebo přímo strach, že se něčím nakazím," prozradil pro ŹivotvČesku.cz Rosenberg, který svou kariéru herce filmů s hvězdičkou dávno pověsil na hřebík a dnes se živí jako trenér boxu.

Když se ale zeptáte Rosenberga na to, jak dlouho trval jeho nejdelší sexuální akt, tak se nejprve usměje a spustí: "Nejvíc jsem měl za den 64 žen a pokud jde o nejdelší sex bez podpůrných prostředků, tak ten trval 27 hodin, ale byl tam jeden třicetiminutový přejezd autem a byla u toho jedna třicetiminutová pauza na jídlo," dodal pro ŽivotvČesku.cz muž, kterého v minulosti lidé označovali za krále českého branže pro dospělé.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.