Hrob Evy Pilarové zdobí květiny, svíčky i andělé. Vedle zpěvačky brzy spočine její dobrý přítel

Místo posledního odpočinku Evy Pilarové
Místo posledního odpočinku Evy Pilarové
Foto: ŽivotvČesku
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 12. 6. 2021

Zpěvačka Eva Pilarová (†80), která v březnu 2020 podlehla selhání ledvin, má důstojné místo posledního odpočinku. Na hřbitově na Malvazinkách se její hrob nachází jen několik metrů od hrobu mistra Karla Gotta (†80), se kterým si byla blízká. Zanedlouho bude poblíž uložen zpěvák Daniel Nekonečný (†52), který nečekaně zemřel v březnu 2019. "Už brzy bude uložen na Malvazinkách," řekla pro ŽivotvČesku.cz zpěvákova životní družka Zuzana Kardová.

Eva Pilarová byla fenomenální zpěvačkou, která si zaslouží důstojné místo posledního odpočinku. Hrob na pražských Malvazinkách to dokonale splňuje, navíc je poblíž hrobu Karla Gotta, se kterým hudebnici pojilo přátelství. Zanedlouho bude mít poblíž i dalšího kamaráda, jehož smrt ještě stihla oplakat.

Daniel Nekonečný zemřel v březnu 2019, jeho hrob ale bude dokončen až nyní. Nacházet se bude rovněž na hřbitově na Malvazinkách, právě vedle Evy Pilarové, která pro něj byla dobrou přítelkyní. "Už brzy bude uložen na Malvazinkách. Tedy ta druhá půlka, kterou mám já, bude uložena na Malvazinkách. Druhá půlka je v Boskovicích," řekla pro ŽivotvČesku.cz Zuzana Kardová, která byla roky zpěvákovou partnerkou.

Druhou polovinu popela muže, kterému bylo přezdíváno král rozkoše a jehož hudba dokázala roztančit každého, má Danielova sestra Lenka. Uložena bude ve městě Boskovice v okresu Blansko v Jihomoravském kraji, kde se Daniel Nekonečný narodil.

Hrob Evy Pilarové je poctivě udržovaný a opečovávaný. Blízcí a příznivci na oblíbenou zpěvačku nezapomínají, kromě květin a svíček na ni vzpomínají i tím, že na místo jejího posledního odpočinku přinášejí například sošky andělů. Na lucernách jsou rovněž pověšeny růžence.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.