Reklama:

Hujerovi na plese: Z Korduly Stropnické je krásná maturantka, slzu dojetí uronila Agáta i hrdá maminka Veronika Žilková

Veronika Žilková a Kordula Stropnická
Veronika Žilková a Kordula Stropnická
Foto: Profimedia
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 2. 2. 2024

Dcera Veroniky Žilkové Kordula Stropnická se v pátek proměnila v okouzlující princeznu. Společně se spolužáky a za podpory početné rodiny si užívá maturitní ples. Kordula vypadá skutečně nádherně. Podle videí a fotografií to vypadá, že si ples nechal ujít její otec Martin Stropnický, i tak si ale mladá slečna nemůže na nedostatek rodinných příslušníků stěžovat. Přišli všichni sourozenci s drahými polovičkami, sestřenice i synovec Kryšpín. Radostné události se v rodině herečky v poslední době jen hemží, o svatbě nejstarší dcery Agáty Veronika Žilková pro ŽivotvČesku.cz poskytla upřímný rozhovor.

Reklama:

Veronika Žilková páteční večer prožívá v slavnostním a zároveň dojemném duchu. Poslední z jejích dětí bude letos maturovat. Období maturitních plesů tak pro oblíbenou herečku dnešním dnem končí, alespoň co se týká jejích dětí. Jak se říká - nejlepší na konec. Kordulce to opravdu velmi sluší a vypadá jako princezna.

Reklama:

Dceru herečky přišla podpořit i sestra Agáta Hanychová s manželem Miroslavem Dopitou i jeho sestrou Janou Dopitovou. Kromě malé Mii tak nechyběl ze strany rodiny Veroniky Žilkové nikdo. Dle snímků z plesu ale zřejmě nebyl přítomný Kordulin otec Martin Stropnický, se kterým se loni herečka rozvedla.

"Tak já už pláču," řekla do takzvaného storýčka Agáta, které to na sestřině maturitním plese také slušelo. Pro Kordulku letošní rok začal o mnoho lépe, než skončil ten předchozí. Po rozchodu s partnerem Damianem si užívá single život. Nejenže si užila svatbu sestry Agáty a prožila svou první módní přehlídku v roli modelky, nyní si užívá »princeznovský« pocit na svém maturitním plese, který bývá ve většině případů nezapomenutelnou životní událostí.

O svatbě své dcery Agáty promluvila Veronika Žilková pro ŽivotvČesku.cz jen dva dny před koncem roku. "Je to fajn, že je osud svedl dohromady. Beru to tak, že je to láska, která nerezaví," okomentovala druhou svatbu své nejstarší dcery, která byla pro rodinu herečky další radostnou událostí v poslední době.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: