Reklama:

Hvězda Disney se výrazně změnila. Selena Gomezová si prošla zdravotním peklem a zkrátila vlasy. Takhle dnes vypadá

Herečka a zpěvačka Selena Gomezová
Herečka a zpěvačka Selena Gomezová
Foto: Profimedia
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 23. 11. 2021

Má za sebou chvíle, které by rozhodně nezvládl každý. Zpěvačka, herečka a módní návrhářka Selena Gomezová (29) musela čelit mnoha zdravotním diagnózám, které se podepsaly i na jejím duševním zdraví. Prošla si depresemi a vážnými psychickými problémy, přesto statečně bojuje se vším, co jí život přivedl do cesty. Naposledy se ukázala na letišti, když cestovala za svojí rodinou.

Reklama:

Mnozí ji berou jen jako dětskou hvězdu, která se díky gigantovi zábavního průmyslu, společnosti Walt Disney, dostala do povědomí diváků a proslavila se v úspěšném seriálu Kouzelníci z Waverly z roku 2007. Jenže příběh rodačky z texaského Grand Prairie je mnohem složitější a především plný těžkých životních ran kvůli jejímu podlomenému zdraví. Lékaři jí v roce 2014 diagnostikovali lupus a následovaly přidružené problémy se záchvaty paniky, úzkostmi a depresemi. Ale prošla si také poruchami příjmu potravy (PPP), podstoupila transplantaci ledviny a v dubnu loňského roku potvrdila, že má diagnostikovanou mimo jiné bipolární poruchu.

Reklama:

Hereččin zdravotní stav se přirozeně podepsal na jejím vzhledu, což si někteří neodpustili komentovat a dokázali projevovat svoji nenávist a zákeřnost. Selena Gomezová přibrala na váze, její postava se změnila a bylo na ní samozřejmě zjevné i vyčerpání a obrovské oslabení organismu. "Neděsí mě to od chvíle, co jsem to poznala. Ale myslím, že lidi to děsí, co? Moje minulost zdá se ostatní fascinuje mnohem víc než moje budoucnosti, což mě štve. Proč je to zajímá? Ať už jsem to chtěla vidět, nebo ne, tak se to děje. Ten obsah je komplikovaný. Je to temné a upřímně jsou chvíle, které je opravdu těžké strávit. Ale pochopila jsem, že děláme věci, které jsou těžké," řekla Selena Gomezová, jak cituje web Usmagazine.com

V instagramové show zpěvačky Miley Cyrusové (29) nazvané Bright Minded popsala i pocity samoty a sociální izolace během nejhoršího období pandemie koronaviru. "Na začátku jsem se s tím nedokázala dobře vypořádat. Ale pak jsem začala docházet na místo, kde píšu a můžu být aktivní," prozradila sympatická brunetka svojí kolegyni v populárním pořadu.

Po příletu na newyorské letiště JFK se stala ihned středem pozornosti, když oblékla jasně oranžovou teplákovou soupravu a přidala bílé značkové tenisky MIU MIU a kabelku stejného brandu. Aktuálně nosí kratší sestřih a i přes pár kilogramů navíc jí to moc sluší - je to velká bojovnice i po své matce. Ta totiž také promluvila o vážných zdravotních problémech, když bojovala s těžkým zápalem plic. A tak je zřejmé, že minimálně co se houževnatosti týče, jablko nepadlo daleko od stromu.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: