Hvězda komedie Kdopak to mluví pohasíná. Kirstie Alleyová už o sebe nedbá, prošla smutnou proměnou

Herečka Kirstie Alleyová
Herečka Kirstie Alleyová
Foto: Profimedia
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 4. 10. 2021

Proslavila se v mnoha rolích, ale romantická komedie Kdopak to mluví a její pokračování jí přinesly enormní popularitu. Herečka Kirstie Alleyová (70) měla v Hollywoodu úspěch nejen díky svému talentu, ale velkou roli sehrála i její krása a ženské křivky. Ale v průběhu let začala bojovat s váhou a její extrémní výkyvy měly své následky. Při nakupování v Clearwateru na Floridě ji vyfotili paparazzi a její vzhled jen vzdáleně připomínal kdysi úchvatnou hvězdu filmového plátna.

Na přelomu 80. a 90. let rodačka z Wichity v Kansasu zaujala diváky v rodinném filmu Kdopak to mluví, kde si zahrála postavu Mollie a vytvořila hlavní dvojici s šarmantním kolegou Johnem Travoltou (67). Jejich chemie se nedala přehlédnout, protože vznikla na základě skutečných sympatií obou herců. Kirstie Alleyová oplývala nepřehlédnutelným půvabem a právem se tehdy zařadila mezi nejkrásnější ženy filmového Hollywodu.

Přesto začala bojovat s váhou a v rozhovoru pro magazín OK popsala, že byla dlouhé roky štíhlá a pak během jednoho léta přišel zásadní zlom, kdy výrazně přibrala. Sebereflexe přišla až poté, kdy na to začala upozorňovat především média a všude se objevovaly její nelichotivé fotky. V roce 2015 se jí podařilo shodit téměř 23 kilogramů a svůj hubnoucí úspěch považovala ze definitivní. Potácela se však stále v bludném kruhu dramatického hubnutí a přibírání – díky známé dietě ztratila 34 kilogramů, skoro 38 poté zase přibrala. A tak to šlo stále dokola.

"Zhubla jsem na Jenny Craigové (speciální dietní program, který zaručuje rychlé zhubnutí až 8 kilogramů za pouhé čtyři týdny, pozn. red.). Snadno přibírám a ve skutečnosti se mi i snadno hubne," řekla Kirstie Alleyová, jak uvedl server Today.com.

Herečka, která je velkou zastánkyní bývalého amerického prezidenta Donalda Trumpa (75) a také propagátorkou scientologické církve, vyrazila na Floridě nakupovat a zachytili ji při tom bulvární fotografové. Mnozí by hvězdu romantických komedií snad ani nepoznali – byla neupravená, s šedivými odrosty a v oblečení, které ještě podtrhlo její kila navíc. I když letos v lednu oslavila jubilejní sedmdesátku, nepochybně může být ještě krásnou dámou. A přidávat si zbytečně roky navíc je zkrátka škoda.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.