Hvězda komedie Vrať se do hrobu otevřeně: Nebyl to dobrý rok, přiznal Milan Šteindler

Herec a režisér Milan Šteindler
Herec a režisér Milan Šteindler
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 31. 12. 2020

Komedie Vrať se do hrobu z roku 1989 proslavila Milana Šteindlera (63) v roli sociologa, který zkoumá chování a priority mládeže na střední škole. Milan Šteindler si film, který patří každý do rok do televizního silvestrovského programu, i sám režíroval. "Letošní rok nebyl moc dobrý," uvedl charismatický herec pro ŽivotvČesku.cz s tím, že koronavirus a restrikce velmi omezily uměleckou činnost.

"Ty nevypadáš jako vekslák, ani jako depešák… Ty vypadáš jako náš fotr," tak zní hláška, kterou slyší Víťa Jakoubek od spolužáků, když se rozhodne jako vyhořelý sociolog zkoumat jejich životní priority.

Skutečný Milan Šteindler přiznal, že má za sebou náročný rok. "Letošní neboli pomalu minulý rok nebyl moc dobrý. Zejména co se týká umělecké činnosti. To zůstalo na tom, že jsem si mohl tak maximálně malovat," zhodnotil Milan Šteindler rok 2020 pro ŽivotvČesku.cz a prozradil, jak přivítá příchod roku 2021.

"Silvestr budu slavit v úzkém kruhu přátel. Přeji lidem šťastný vstup do Nového roku a hlavně zdraví, které je nejdůležitější," dodal pro ŽivotvČesku.cz respektovaný režisér a herec.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.