Hvězda seriálu Odpadlík: Kathleen Kinmontová by v 56 letech okouzlila i o dost mladší muže. Její postava bere dech

Zleva Lorenzo Lamas, Kathleen Kinmontová a Branscombe Richmond v seriálu Odpadlík
Zleva Lorenzo Lamas, Kathleen Kinmontová a Branscombe Richmond v seriálu Odpadlík
Foto: Profimedia
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 9. 11. 2021

Některé seriály z devadesátých let kralovaly televiznímu vysílání a získaly si miliony fanoušků, mimo jiné i příznivce v České republice. Jedním z nich byl i dobrodružný příběh muže, který se stal psancem a ztratil milovanou ženu – Odpadlík. Hlavní ženskou postavu Cheyenne ztvárnila Kathleen Kinmontová (56), která přirozeně zestárla, ale stále je to nepochybně krásná žena.

Málokdo by se nepamatoval úvodní slovo seriálu Odpadlík, které v poslední části znělo: Obviněn z vraždy nyní projíždí krajinou. Psanec, který loví psance. Lovec lidí. Odpadlík. A kromě hlavní představitele v podání Lorenza Lamase (63), si po jeho boku zahrála také půvabná blondýnka Kathleen Kinmontová – postavu počítačové expertky a sestry lovce odměn Cheyenne Phillipsovou, která je tajně zamilovaná do Odpadlíka Rena Rainese. Dokonce se v roce 1989 za herce skutečně provdala a byli manželé čtyři roky, než došlo na definitivní rozpad jejich vztahu. Hlas pro české znění jí propůjčila zkušená herečka a dabérka Milena Steinmasslová (66).

"Moje máma je nebo byla herečka (Abby Daltonová, pozn. red.) po dlouhá léta. Vlastně jsem se narodila jako dítě televizních show, takže to všechno kolem herectví bylo vždycky tak nějak kolem mě. Byl to rodinný byznys. Mám ráda vystupování, ráda jsem na scéně, a když se na mě lidé dívají. Hodně herců se stydí a i já mám v sobě tuhle část, která je velmi osobní, ale také to vnímám jako velkou příležitost ukázat lidskou povahu v mnohem hlubším smyslu a z psychologického hlediska je to pro mě úžasná cesta k tomu zahrát si tolik rozlišných partů a zasadit je to tolika různých postav," řekla Kathleen Kinmontová v populárním podcastu s hvězdami moderátora Slashera Scottyho.

Rodačka z Los Angeles, která se objevila také v seriálech jako Pobřežní hlídka, Dallas nebo Tak jde čas, vypadá v 56 letech úžasně. Nejen, že stárne s elegancí a přibývající roky na ní nejsou příliš vidět, ale navíc si udržuje štíhlou postavu a její nohy jsou doslova nekonečné.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.