I po šedesátce se legendární zpěvačka Věra Martinová udržuje ve skvělé formě. Před rokem jí covid vzal milované rodiče, také přišla o partnera

Věra Martinová
Věra Martinová
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 13. 5. 2022

Před rokem legendární zpěvačka Věra Martinová (62) neměla moc důvodů k radosti. Kvůli epidemii přišla o milované rodiče. "Vzhledem k tomu, že jsem přišla o maminku a tatínka a o část příbuzenstva kvůli covidu, tak se toho bojím," řekla loni zarmouceně pro ŽivotvČesku.cz umělkyně, která nazpívala řadu slavných hitů. Naštěstí v současnosti covid v ČR už málokomu dělá starosti, a ledendární umělkyně si tak vyrazila do společnosti, kde si nešlo nevšimnout, že vypadá naprosto skvěle. A to i přes to, že prozradila, že je už rok bez partnera.

Loňský rok by Věra Martinová nejraději vymazala ze své paměti. "Vzhledem k tomu, že jsem přišla o maminku a tatínka a o část příbuzenstva kvůli covidu, tak se toho bojím. Chápu to tak, že je potřeba zkrotit ten vir. Nelíbí se mi také všechna vládní opatření, která mi přijdou chaotická, leckdy nesmyslná. To, že se nemůžeme masivně setkávat, ale chápu a respektuji," řekla v loňském roce pro ŽivotvČesku.cz zpěvačka, která promluvila o tom, že v současnosti je bez partnera.

"Už rok jsem bez partnera a občas je mi strašně smutno. Na druhou stranu to beru tak, že takový je život. Nechávám to plynout, třeba se ještě někdo někdy někde najde," uvedla pro deník Aha! zpěvačka s tím, že rozchod přišel po sedmi letech partnerského života.

Věra Martinová byla vdaná za muzikanta Jaroslava Petráska (69). Před zhruba osmi lety ho ale nečekaně opustila a začala vztah s léčitelem Květoslavem Zmrhalem (55).

Do společnosti si zpěvačka, kterou někteří hudební odborníci mnohdy označují jako nejlepší zpěvačku v oblasti country music v České republice a je titulována lichotivým přízviskem první dáma country music, vyrazila poměrně dobře naladěná a z její vizáže se dalo odhadnout, že když by se objevila nová láska v podobě charismatického muže, vztahu by se patrně nebránila.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.