Identická dvojčata se provdala za identická dvojčata. Oba páry oznámily najednou i to, že čekají dítě

Ilustrační snímek
Ilustrační snímek
Foto: Pixabay.com
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 10. 3. 2021

Neobvyklý příběh identických dvojčat Briany a Britanny Deaneových budí pozornost hned z několika důvodů. Fakt, že jsou dvojčata, by nebyl sám o sobě až tak výjimečný oproti tomu, že se obě sestry provdaly také za identická dvojčata a navíc obě oznámily ve stejnou dobu očekávání narození prvorozeného potomka. Ač se to zdá neuvěřitelné, i tolik shodných náhod najednou se může v životě stát skutečností.

V roce 2017 se sestry Briana a Brittany Deaneovy (34) seznámily na srazu dvojčat, festivalu Twins Days ve Twinsburgu v Ohiu, s Joshuou a Jeremym Salyereovými (36). Mezi identickými dvojčaty přeskočila jiskra a páry v sobě našly zalíbení, které všichni čtyři dnes považují za osudové. Briana s Jeremym se do sebe zamilovali stejně tak jako Brittany s Joshuou. "Bylo to jako potkat skutečně spřízněnou duši," přiznaly páry v rozhovoru pro The Insider.

Oba bratři se po čase od seznámení rozhodli k významnému životnímu kroku a ve stejný den i chvíli poklekli před svými partnerkami a požádali je o ruku. Nebylo překvapením, že dostali odpověď, kterou si přáli slyšet. Vzhledem k tomu, že do té doby dělaly páry vše společně, i jejich svatba proběhla v roce 2018 ve stejný den na festivalu Twins Days, kde se rok předtím čtveřice poznala, jak uvedl web Today. Sestry kráčely k oltáři i ve stejných šatech, takže byly opravdu k nerozeznání. Jejich pohádkový den odvysílala také americká televizní stanice TLC v pořadu Our Twinsane Wedding. Až trochu zvláštní je i skutečnost, že se oba páry po vstupu do manželství dokonce sestěhovaly dohromady a žijí společně.

Aby toho nebylo málo, v srpnu loňského roku Briana a Brittany oznámily na sociálních sítích, že jsou obě v požehnaném stavu a na fotce příspěvku už ukazují zakulacená bříška. Začátkem téhož měsíce přitom oslavily oba páry také dvouleté výročí šťastného manželství.

Sestry Deaneovy vnímaly těhotenství od začátku totožně. "Máme stejné tělo a myslím, že pokud něčím jedna z nás prochází, vnímáme to podobně, což není překvapující. Z těhotenství jsme všichni nadšení a cítíme se vděční," uvedla dvojčata, která byla během těhotenství v péči lékařského centra Lewis Gale Medical v jihozápadní Virginii.

V minisérii Devadesátky má jednu z nejmenších rolí, možná vůbec nejmenší. Přesto na sebe d...

Jelikož identická dvojčata sdílejí stejnou DNA, jsou děti dvou párů identických dvojčata legálně bratranci, ale z genetického hlediska se podobají spíše sourozencům. Zatímco Brittany už zveřejnila 21. ledna příspěvek s prvorozeným synem Jettem, Briana ještě odpočítává dny do porodu. A tak druhý pár teprve čeká na okamžik, kdy bude držet v náručí své první dítě, jehož jméno je zatím také utajeno. Pokud by to byl chlapec, snad to nebude Jett.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu