Iva Kubelková je už 19 let zamilovaná. Recept na lásku není, myslí si. Prozradila, na čem ve vztahu záleží

Moderátorka Iva Kubelková a její manžel Georg Jirasek
Moderátorka Iva Kubelková a její manžel Georg Jirasek
Foto: Nextfoto.cz

Moderátorka Iva Kubelková (43) a Georg Jirasek (62) tvoří už dlouhá léta šťastný pár a jsou též rodiči dvou krásných dcer. Láska mezi nimi ani zdaleka nevyprchala, není to ale proto, že by se řídili nějakým konkrétním receptem. "Recepty neexistují, nejsou. Jediné, co může člověk ovlivnit, je to, že se musí o vztah starat," řekla Iva Kubelková pro ŽivotvČesku.cz a popsala, na čem po letech soužití záleží.

Iva Kubelková a Georg Jirasek se dali dohromady už před 19 lety. Jejich láska od té doby jen vzkvétá a nemůže být řeč o tom, že by se jeden druhému omrzeli. Naopak dokazují, že zamilovanost není jen součástí počínajících vztahů, ale může existovat i v těch dlouholetých. Na lásku žádné univerzální recepty nefungují a krásná moderátorka to dobře ví.

"Recepty neexistují, nejsou. Myslím si, že jde o nějaké osudové setkání s lidmi, kteří jsou pro vás v životě důležití a buď to proběhne, nebo ne. Jediné, co může člověk ovlivnit, je to, že se musí o vztah starat. Nesmí zapomínat na drobnosti, drobné dotyky, které jsou velmi důležité," řekla Iva Kubelková pro ŽivotvČesku.cz.

V dlouholetých vztazích se stává, že snaha, kterou oba partneři měli v jeho začátcích, jaksi opadne. Polibků na dobrou noc je méně, držení za ruce už není časté. Přitom právě tyto drobnosti jsou podle moderátorky něčím, na co se nesmí zapomínat.

Už týden je Ornella Koktová (28) na jednotce intenzivní péče v pražské nemocnici U Apolináře. Byla tam převezena s velkými bolestmi v krajině břišní. Její otec se při převozu bál nejhoršího. Po týdnu v nemocnici se s Ornellou spojili redaktoři ŽivotvČesku.cz. Její stav je o něco lepší, ale pořád má obrovské bolesti. "Je mi malinko líp, ale pořád jsem tady," uvedla manželka podnikatele Josefa Kokty (64) pro ŽivotvČesku.cz.

"Myslím si, že drobnosti jsou důležité. Kdykoliv odcházím z domu, tak si dáme pusu, kdykoliv odněkud přijdu, tak si dáme pusu. Když někde sedíme a na něco koukáme, tak se držíme za ruku. Tyhle věci je potřeba postupem času neignorovat, o tom ten vztah je. Paradoxně je to téma písně, které mám na desce a ke které budu točit videoklip," doplnila pro ŽivotvČesku.cz stále zamilovaná a krásná Iva Kubelková.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.