Iva Kubelková na snímku z dovolené provokuje božským tělem. Jím, na co mám chuť, ale chce to hodně pohybu, říká o své formě

Iva Kubelková
Iva Kubelková
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 27. 7. 2022

Moderátorka Iva Kubelková (45) patří k nejatraktivnějším ženám českého showbyznysu. Na její křivky je radost pohledět i v dlouhé róbě, v plavkách pak její krása bere dech. Takovou postavu, jakou se pyšní maminka dvou dcer, by si přála lecjaká žena. Nyní se s ní pochlubila na snímku z dovolené v Řecku. "Co vám budu povídat, čím je člověk starší, tím více to udržování postavy bolí," řekla pro ŽivotvČesku.cz.

Iva Kubelková je chodícím důkazem, že věk je jen číslo. Ve svých 45 letech má energie na rozdávání a díky tomu se může pyšnit obdivuhodnou postavou. Na dovolené v Řecku se oddává opalování i vodním radovánkám a nyní ukázala, že práce na těle i sluníčko jí prospívají. Z nejnovějšího snímku, který zveřejnila, by se mohla leckomu začít zapalovat lýtka.

Ve dvoudílných plavkách se nechala Iva Kubelková vyfotit přímo v odpočinkové zóně na pláži. Pochlubila se nejen plochým bříškem, ale také neuvěřitelně dlouhýma a dá se říct bezchybnýma nohama. Není proto divu, že ji fanoušci v komentářích zahrnují lichotkami, a dokonce ji nazývají i bohyní.

"Stravu si nijak zvlášť nehlídám, tedy krom toho, že už přes dvacet let nejím maso, takže ta skladba je samozřejmě trošku jiná, než je běžné. Já to tak mám ráda, odlehčenější jídelníček mi vyhovuje, ale zároveň jím, na co mám chuť. Samozřejmě se necpu dorty každý den, ale když na sladké chuť mám, tak si ho dopřeju," řekla pro ŽivotvČesku.cz Iva Kubelková.

Přestože si oblíbená moderátorka a maminka dvou dospívajících dcer k jídlu ráda dopřeje to, na co má zrovna chuť, nepřibírá. Kromě stravy totiž věnuje pozornost také pohybu. Když zrovna přímo nesportuje, je aktivní v jiných směrech.

"Co vám budu povídat, čím je člověk starší, tím více to udržování postavy bolí. Chce to pohyb, opravdu hodně pohybu," prozradila Iva Kubelková pro ŽivotvČesku.cz s tím, že zatímco ji baví kruhové tréninky, mezi slavnými osobnostmi obecně oblíbené běhání ji vůbec neoslovilo.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.