Reklama:

Iva Kubelková vystavila své hříšné křivky v plavkách. Tělo jako dělo, píší fanoušci

Moderátorka Iva Kubelková
Moderátorka Iva Kubelková
Foto: Nextfoto
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 19. 6. 2024

Moderátorka Iva Kubelková i letos zahájila plavkovou sezónu ve velkém stylu. Svým fanouškům předvedla bezchybnou figuru a plný dekolt. Není divu, že fanoušci někdejší vicemiss, která na sluníčku chytá vitamin D, zahrnuli komplimenty. Tělo jako dělo, píší například. I v sedmačtyřiceti se udržuje maminka dvou dcer v perfektní kondici. Pro ŽivotvČesku.cz Iva již dříve uvedla, že v jejím věku to chce hodně pohybu, aby stále vypadala jako bohyně.

Reklama:

Okouzlující moderátorka Iva Kubelková si udělala fotky z lehátka zrovna ve chvíli, když se opalovala. Plný dekolt a ploché bříško jsou u někdejší modelky již samozřejmostí. I s přibývajícími roky se pyšní krásnou figurou, kterou ještě více zpevnila v rámci své loňské účasti v taneční soutěži StarDance.

Reklama:

Krásná brunetka si nakonec s partnerem Martinem Prágrem vytančila čtvrté místo. Pohyb je pro někdejší vicemiss součástí života. "Čím je člověk starší, tím více to udržování postavy bolí. Chce to pohyb, opravdu hodně pohybu," prozradila Iva Kubelková před časem pro ŽivotvČesku.cz s tím, že ji baví kruhové tréninky.

Své pohybové dovednosti ale celému národu předvedla právě v rámci taneční soutěže. Tanec však nebyl ale jen o ladných pohybech a správném držení těla. Brunetka přiznala, že to byla opravdu velká dřina.

"Nejtěžší je vždy pobrat novou energii na další týden a vrhnout se do nového tance. To vnímám jako to, co je v současnosti pro mě nejobtížnější. Jinými slovy se člověk ocitne v situaci, kdy se začne cítit jistý v jednom tanci, má pocit, že by ho měl na sobotu vyladit, a najednou už den poté se musí přeorientovat na jiný tanec," vylíčila na podzim Iva Kubelková, co pro ni bylo nejtěžší na přípravách na nové vystoupení.

Dřina se ale vyplatila, jelikož si tancem známá moderátorka vyladila už tak dokonalé tělo. Není divu, že fanoušci zahrnuli Ivu pod příspěvkem na sociální síti komplimenty. "Nádherná Iva, od Miss hezčí a hezčí," napsala jedna z uživatelek. "Tělo jako dělo," okomentovala snímky další z žen. Lze tak říci, že moderátorčin životní partner Georg Jirasek má doma opravdový klenot.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: