Ivan Mládek prozradil své velké přání v těžké době. Chci zase chodit do kavárny a hospod, říká

Hudebník a bavič Ivan Mládek
Hudebník a bavič Ivan Mládek
Foto: Nextfoto
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 19. 2. 2021

Česko se nachází v době epidemie koronaviru, kdy vláda vyhověla žádosti hejtmanů a vyhlásila další nouzový stav, který platí do 28. února. Legendární zpěvák, bavič a humorista Ivan Mládek (79), který má na současnou dobu a obecně politiku jasný názor, v druhé části rozhovoru pro ŽivotvČesku.cz promluvil o tom, co by si aktuálně nejvíce přál..

Ivan Mládek je výraznou osobností českého showbyznysu. Nejen jako bavič a tvář oblíbených televizních pořadů Čundrcountryshow a od roku 2001 pak Country estrády zůstává v paměti diváků, ale také jako zpěvák a hudebník, který působí v úspěšné skupině Banjo Band. Je mužem, který ovládá široké spektrum dovedností a má mnoho zájmů. Jeho humor a nadhled je proslulý.


Ivane, není tajemstvím, že máte mnoho zájmů. Čemu se v současné době věnujete nejvíce?

Protože kvůli pandémii s Banjo Bandem nejezdíme, tak si doma jen tak pro sebe brnkám na kytaru, maluju a dělám na zahradě metaře. Máme přestárlého vlčáka, který kudy chodí, tudy s… Doufám, že také tak nedopadnu.

Spousta lidí se během měsíců s koronavirem začala učit nové věci - třeba jazyky, přihlásila se do různých kurzů a podobně. Máte něco takového taky?

To jste mě inspirovala. Když jsem na vysoké škole dělal závěrečnou zkoušku z francouzštiny, dala mi zkušební komise za 3 pod podmínkou, že se přihlásím do kurzu pro začátečníky. Slovo jsem nedodržel pro zaneprázdnění komediantskou činností, ale mohl bych tak učinit dneska. Koupím si nějaké to CD a skočím na to.

Máte nějaké přání, které by se mělo splnit v horizontu blízké budoucnosti?

Chodit zase do kavárny a do hospody.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.