Ivka končí v televizní show MasterChef Česko: Ze soutěže ji vypakoval humr

Ivka opustila soutěž
Ivka opustila soutěž
Foto: Archiv TV Nova

V televizní kulinářské show MasterChef Česko zůstali nejlepší tři soutěžící. O poslední postupové místo se sváděl tuhý boj. Sympatická blondýna Iva Sarauerová vyzvala na kuchařský souboj Pavla Berkyho. Rozhodující výzva? Kdo se lépe popasuje s humrem.

Úterní večer už tradičně patří amatérským kuchařům a bojuje se o titul MasterChef Česko 2020. Za překvapení večera můžeme považovat výkon kontroverzní Pavlíny Lubojatzky. Ta se tentokrát nemusel uchýlit k emočnímu dráždění poroty a diváků a v pohodě se dostala na balkon, kde už na ni čekal Romana Staša.

Ve hře v tu chvíli bylo už jediné místo. A porotci Radek Kašpárek, Přemek Forejt a Jan Punčochář si připravili opravdu náročný úkol. Pod pokličkou se skrýval humr.

Pavel přiznal, že tohoto mořského korýše již připravoval. Ivka měla od začátku z úkolu velký respekt. "Líbila se mi ta pálivost," ocenil Ivku Jan Punčochář. Ale masíčko měl prý lepší Pavel. Do jídla dal i delikátní korál, který dává humru pořádný říz. Obě jídla byla ale dokonalá a porotci měli těžké rozhodování.

Po krátké poradě porotci rozhodli, že mezi nejlepší tři soutěžící postoupil Pavel Berky. Ivka Sarauerová se loučí, ale odešla se ctí.