Ivka končí v televizní show MasterChef Česko: Ze soutěže ji vypakoval humr

Amatérská kuchařka Iva Sarauerová
Amatérská kuchařka Iva Sarauerová
Foto: Se svolením TV Nova
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 20. 10. 2020

V televizní kulinářské show MasterChef Česko zůstali nejlepší tři soutěžící. O poslední postupové místo se sváděl tuhý boj. Sympatická blondýna Iva Sarauerová vyzvala na kuchařský souboj Pavla Berkyho. Rozhodující výzva? Kdo se lépe popasuje s humrem.

Úterní večer už tradičně patří amatérským kuchařům a bojuje se o titul MasterChef Česko 2020. Za překvapení večera můžeme považovat výkon kontroverzní Pavlíny Lubojatzky. Ta se tentokrát nemusel uchýlit k emočnímu dráždění poroty a diváků a v pohodě se dostala na balkon, kde už na ni čekal Romana Staša.

Ve hře v tu chvíli bylo už jediné místo. A porotci Radek Kašpárek, Přemek Forejt a Jan Punčochář si připravili opravdu náročný úkol. Pod pokličkou se skrýval humr.

Pavel přiznal, že tohoto mořského korýše již připravoval. Ivka měla od začátku z úkolu velký respekt. "Líbila se mi ta pálivost," ocenil Ivku Jan Punčochář. Ale masíčko měl prý lepší Pavel. Do jídla dal i delikátní korál, který dává humru pořádný říz. Obě jídla byla ale dokonalá a porotci měli těžké rozhodování.

Po krátké poradě porotci rozhodli, že mezi nejlepší tři soutěžící postoupil Pavel Berky. Ivka Sarauerová se loučí, ale odešla se ctí.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.