Ivka z kulinářské show odhalila svůdnou postavu na exotické dovolené. Řekla, jak se zrodil plán mít dokonalé tělo

Iva Sarauerová je na sebe přísná a drží si jídelníček a cvičí
Iva Sarauerová je na sebe přísná a drží si jídelníček a cvičí
Foto: Se svolením TV Nova
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 5. 1. 2022

Fenomenální cukrářka s dokonalým tělem Iva Sarauerová (38) vyrazila se svými syny na exotickou dovolenou, na které si užívá moře a slunce. Fanouškům ukázala fotku v plavkách, která dokazuje, že na své postavě maká i během dovolené. "Jsou dny, kdy se mi do cvičení nechce, také toho někdy mám moc, ale kdo opravdu chce se svým tělem něco dělat, tak si cestu najde," řekla účastnice kulinářské show pro ŽivotvČesku.cz.

Jedna z nejvýraznějších žen, které se kdy objevily před přísnými porotci Radkem Kašpárkem (40), Janem Punčochářem (42) a Přemkem Forejtem (34) vzala své dva syny Kvida a Huga na zaslouženou dovolenou na Kapverdy.

Účastnice show MasterChef 2020 popsala na svém instagramovém profilu, že cesta na ostrovy, které leží na západ od Afriky, byla z části spontánním rozhodnutím, kterého určitě nelituje. Kromě toho, že si naplno užívá sluneční paprsky, tak se také těší, že navštíví místní rodiny a děti, kterým pomáhá její kamarádka.

Fanoušky, kteří Ivku Sarauerovou sledují hlavně kvůli její postavě, pak potěšila vkusným snímkem v plavkách, ke kterému napsala, že někdy není potřeba dlouhých slov.

Redakce ŽivotvČesku.cz se ženy, která se proslavila hlavně jako skvělá cukrářka a pekařka, zeptala na udržování postavy a zda jsou dny, kdy se do posilovny musí dokopat, protože se jí nechce.

"Když se dostaví takový ten líný den a mně se opravdu nic nechce, protože ten pocit známe všichni, tak jediné, co mi naskočí do hlavy, je ta otázka, proč to vlastně dělám, co je mým cílem. V tu chvíli tyto myšlenky zmizí, jdu a začnu makat. To je asi ten moment, který mě žene dál. Jakmile si do hlavy dám to připomenutí, že já se přeci nikdy nevzdávám, tak už to jde, to by mě jinak hanba fackovala. Já to určitě také nemám lehké a mám toho také moc, ale říkám si, že ten, kdo opravdu chce, tak si cestu najde. Kdo nechce, tak si pak najde výmluvu," popsala své myšlenkové pochody pro ŽivotvČesku.cz.

Ivka také přiznala, že když zůstala sama se syny Kvidem a Hugem, tak právě dřina v posilovně jí pomáhala zapomenout na rodinné trable. Pobyt ve fitku ji vedl k vnitřní disciplíně a k uvědomění si toho, že ty nejlepší věci člověk nedostává zadarmo.

Žena, která je dnes vzorem pro řadu svých fanynek, také popsala, že po rozchodu se jí manžel snažil mstít a udával ji za to, že peče dorty na černo. I tak ho ale Ivka ze života dokázala odříznout, protože ho vnímala jako zátěž. Dnes se může pochlubit tím, že v roce 2020 získala 4. místo v prestižní soutěži, má výborně rozjetý cukrářský byznys a hlavně dokázala v těžkých dobách uživit a vychovat dva syny.

"Ještě před fitness jsem opravdu ráda a hodně běhala. Jenže měla jsem špatné koleno a skončila jsem na operaci, pak za dva měsíce jsem šla na reoperaci a došlo mi, že už nebudu moci nikdy běhat, zhroutil se mi svět, bylo to šílené. Už v té době se mi líbila pevná, zdravá, proporčně krásná ženská těla. Úplně mě ty ženy fascinovaly a věděla jsem, že běháním takovou postavu nikdy neudělám, že na to člověk potřebuje činky. Moje potíže s kolenem mě tedy dovedly k fitness. Doma nešťastné manželství, do toho totální nepodpora okolí, ale možná o to více mě to motivovalo," dodala pro ŽivotvČesku.cz žena, která se naučila nesklonit před překážkami, které jí do cesty házel život.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.