Jablko nepadlo daleko od stromu. Amelie Pokorná se pochlubila partnerem. O podobě promluvila maminka Lucie Zedníčková

Amélie Pokorná s přítelem
Amélie Pokorná s přítelem
Foto: Nextfoto
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 8. 8. 2021

Pocity štěstí a spokojenosti prožívá Amelie Pokorná (16), která je zamilovaná. Po boku nové lásky jen kvete a nutno říct, že s partnerem tvoří krásný pár. Dokonce už vyrazili také na dovolenou k moři. Půvabná dcera Lucie Zedníčkové (52) navíc nezdědila pouze nadšení pro herectví, ale slavné mamince je čím dál víc podobná. "Naši podobu s dcerou občas někdo zmínil, ale pak zase říkali, že je podobná tátovi. Mám z ní i syna radost, jsou to moje děti," řekla sympatická herečka pro ŽivotvČesku.cz.

V období zamilovanosti se nachází Amelie Pokorná, kterou televizní diváci znají například z populárního seriálu z lékařského prostředí, kde ztvárnila postavu zdravotní sestřičky Andy. Na vlastní kůži poznala, že přátelství dokáže přerůst v lásku - tu našla u pohledného spolužáka Sebastiana. S ním mimo jiné vyrazila načerpat energii k moři, kde si dvojice užila klidu a soukromí.

"Varovné upozornění. Ale co… byli jsme přátelé příliš dlouho. Omlouvám se, že sdílím naši lásku, ale nemůžu si pomoct," napsala šestnáctiletá Amelie na svém oficiálním profilu, kde ukázala fotky s přítelem. Je to už od pohledu sympatický mladík a dvojici to spolu opravdu moc sluší. Také Sebastian má vedle sebe krásnou partnerku, na kterou může být náležitě pyšný. Často se řeší i její podoba s maminkou Lucií Zedníčkovou.

"O té podobě mluví všichni. Osobně mám pocit, že je spíš podobná Vítkovi (producentovi Vítkovi Pokornému, pozn. red.). Naši podobu s dcerou občas někdo zmínil, ale pak zase říkali, že je podobná tátovi. Prochází to vývojem. Ale je jasné, že mám z dcery i syna radost, jsou to moje děti," řekla herečka pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.