Jak dnes vypadá Alžběta Kolečkářová ze SuperStar, která chodila s Michalem Šepsem: Prochází hubnoucí proměnou

Alžběta Kolečkářová a Michal Šeps
Alžběta Kolečkářová a Michal Šeps
Foto: Profimedia
Pavel Vičar | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 29. 9. 2021

Zpěvačka Alžběta Kolečkářová (29), která se proslavila svou účastí v soutěži SuperStar, se v březnu letošního roku stala dvojnásobnou maminkou. Nyní se věnuje výchově tříletého Louise a půlročního Lennyho, mateřství se jí daří skvěle skloubit i s koncertováním. Děti totiž bere sebou. "Nedávno proběhl koncert při příležitosti mých oblíbených Zasukovaných tkaniček a tam jsem vzala rovnou obě dvě děti. Zaprvé jsem byla zvědavá na průběh a za druhé chci, aby měli přehled o tom, co se v mém životě děje," řekla pro ŽivotvČesku.cz Alžběta Kolečkářová, kterou si lidé pamatují i díky vztahu s kolegou ze soutěže Michalem Šepsem (26). Promluvila také o hubnutí a své dietě.

Ve druhé řadě Česko Slovenské SuperStar se Alžběta Kolečkářová umístila na šestém místě. Přestože nevyhrála, dokázala zúročit získanou slávu a se zpěvem i nadále pokračuje. Hudba je pro ni velmi důležitá a absolutní prioritou jsou v jejím životě děti. Těm chce krásy své vášně už odmalička ukazovat a věří, že díky tomu lépe proniknou do jejího světa.

"Hudba je součástí mého života a vždycky bude, stejně jako děti. Takže je to o tom přizpůsobení a o náladě. No a na tom koncertě byla nálada skvělá. Můj starší syn dokonce zpíval a hrál s námi a bylo to super. Užili jsme si to. Věřím, že když se chce, dá se skloubit hodně věcí," řekla Alžběta Kolečkářová pro ŽivotvČesku.cz o koncertu v rámci sbírky Zasukované tkaničky.

Alžběta Kolečkářová neměla nikdy míry modelky, ale před druhým otěhotněním dokázala shodit úctyhodných 22 kilogramů. Nyní chce na svou ideální hmotnost zhubnout znovu. "Vytrvale pracuji na návratu k váze před porodem. Zdá se to jednoduché, ale opak je pravdou. Po těhotenství se změní metabolismus, a pokud žena nabere hodně kilo tak je pak většinou problém to shodit. Chce to silnou vůli a radu odborníků," vysvětlila zpěvačka pro ŽivotvČesku.cz, proč hubnutí není jednoduché.

Hvězda SuperStar najela na speciální dietu a když se zrovna nemůže věnovat sportu, vynahradí si ho pohybem s dětmi. "Já osobně jsem se rozhodla pro Stockholm diet. Je to komplex toho, co pro mě znamená zdravý životní styl. Ráda cvičím, takže jóga, workouty, posilování zařazuji taktéž, ale děti jsou momentálně na prvním místě. Takže když nezbývá čas cvičit, mám zápřah s dětmi. A to někdy taky stojí za to," dodala pro ŽivotvČesku.cz Alžběta Kolečkářová.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.