Jak zestárla Charlie z filmu Top Gun. Do Kelly McGillis se zakousl zub času, Cruise by už neohromila

Kelly McGillisová byla díky filmu Top Gun dlouho obletovanou a žádanou celebritou
Kelly McGillisová byla díky filmu Top Gun dlouho obletovanou a žádanou celebritou
Foto: Profimedia.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 15. 1. 2021

Akční film Top Gun měl v roce 1986 všechno, co publikum požadovalo. Dostatek akce, dramatické scény, romanci a krásnou Kelly McGillisovou (63) v hlavní ženské roli. Ta se v pokračování letos bohužel neobjeví a důvod je jasný. Zub času se do herečky pořádně zakousl a Toma Cruise (58), který je stále ve formě, by už neohromila a nestačila by mu.

Kelly McGillisová byla díky filmu Top Gun dlouho obletovanou a žádanou celebritou, byla krásná a zájem o ni byl veliký. Sama se ale začala postupně stahovat do ústraní a dnes hraje jen málo a často v nevýrazných rolích. Charlie by v ní navíc už asi málokdo poznal.

V letošním roce vyjde pokračování filmu Top Gun, na které jeho příznivci dlouho čekali. V něm se McGillisová ale neobjeví. "Nepůjdu ani na promo akce. Nikdo mě nepozval a i kdyby, nevím, kde tou dobou budu,“ řekla v rozhovoru pro web etonline.com.

Momentálně Kelly žije v Severní Karolíně, kde tráví většinu své času s rodinou. Hollywood opustila z prostého důvodu. "Vystřízlivěla jsem a potřebovala jsem zjistit, kdo vlastně doopravdy jsem. Tenkrát jsem byla jen herečka, nic jiného, neměla jsem osobnost,“ vysvětlila.

"Nebylo to tak, že bych si jednoho dne řekla, že končím. Jen jsem si ujasnila priority a došlo mi, že vztahy k lidem v mém okolí, přátelům a rodině, jsou pro mě důležitější než můj vztah ke slávě,“ popsala Kelly svůj pozvolný odchod z filmového světa.

Na to, že ji nikdo nepožádal o zopakování role Charlie, reaguje s nadhledem. "Jsem stará a tlustá, vypadám na svůj věk a to ve filmu vadí. Ale jsem ráda, že jsem sama sebou a nemusím nic předstírat, abych získala roli. Za to by mi to nestálo,“ řekla bez emocí.

Kelly McGillisovou v pokračování filmu Top Gun nahradí Jennifer Connellyové, které herečka drží palce. "Myslím si, že to zvládne skvěle. Jsem ráda, že dostala takovou příležitost,“ dodala bezelstně kdysi jedna z nejpůvabnějších filmových hereček.

Herce Vojtu Kotka (34) znají diváci především jako představitele sympaťáků a klaďasů. Již ...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu