Jako by zastavil čas. Zpěvák Enrique Iglesias má i ve 46 letech jiskru a udivuje mladistvým vzhledem

Zpěvák Enrique Iglesias
Zpěvák Enrique Iglesias
Foto: Profimedia
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 9. 6. 2021

Svým šarmem a srdceryvnými baladami si získal fanoušky po celém světě. Zpěvák Enrique Iglesias (46) svým španělským temperamentem bořil světové hitparády s hity jako Bailamos, Hero nebo duetem Could I Have This Kiss Forever s legendární pěveckou ikonou Whitney Houstonovou (†48). Především ženské publikum nedokázalo odolat jeho kouzlu a i po konci pěvecky nejúspěšnější éry zůstává Iglesias idolem.

Enrique Iglesias si nesl od začátku kariéry určitou nálepku – spojitost se slavným otcem Juliem Iglesiasem (77), který se řadí mezi nejprodávanější světové umělce. I přesto si však zpěvák dokázal vybojovat vlastní místo na hudební popové scéně a jeho alba vyšla nejen v angličtině a španělštině, ale také v portugalštině či italštině. Objevil se také v roli hosta v úspěšných televizních seriálech jako Dva a půl chlapa nebo Jak jsem poznal vaši matku.

Po jeho boku se vždy objevovaly krásné ženy – ať už z řad modelek, hereček nebo sportovních hvězd. Mezi jeho partnerky patřily Samantha Torressová (47) nebo Jennifer Love Hewittová (42). Usadil se ale až s bývalou profesionální tenistkou Annou Kurnikovovou (40), s níž má tři malé děti – tříletá dvojčata Lucy a Nicholase a teprve roční dceru Mary. Slavný pár se poprvé setkal při natáčení videoklipu k písni Escape a zpěvák už tehdy nešetřil komplimenty.

"Je krásná, talentovaná a výborná tenistka. Aby polibek s Annou byl uvěřitelný, nestačí na to být dobrý herec," vyjádřil se Enrique Iglesias k natáčení videoklipu, kde došlo i na romantické scény, jak uvedl web Oprahdaily.com. Jejich láska poznala vzestupy i pády, ale stále trvá. "Nikdy jsem netušil, že by mě manželství změnilo. Možná je to proto, že se moji rodiče rozvedli. Ale nemyslím si, že člověk někoho miluje jen kvůli kusu papíru."

Pohledný Španěl jako by ani nestárnul. Ve 46 letech na sobě pracuje, aby měl vyrýsovanou postavu, a ve tváři mu lze jen těžko najít nějaké vrásky. Společně s kolegou a zpěvákem Ricky Martinem (49) nyní připravuje koncertní turné.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.