Jako dvě princezny na sněhu. Bohuš Matuš se pochlubil krásnou manželkou a dcerou, která roste jako z vody

Lucie Matušová s dcerou
Lucie Matušová s dcerou
Foto: Se svolením Bohuše Matuše
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 20. 1. 2022

Je mezi nimi takřka třicetiletý věkový rozdíl, ale oni jsou šťastní. Navíc na začátku minulého měsíce oslavili první narozeniny své vysněné dcery Natálie. Řeč je o zpěvákovi Bohuši Matušovi (48) a jeho osmnáctileté manželce Lucii, se kterou si pyšní rodiče vyrazili na hory a redakci ŽivotvČesku.cz se pochlubili několika snímky. "Jsem na své dvě holky velmi pyšný. Dcera roste jako z vody a manželka je skvělá máma," dmul se pýchou zpěvák.

Rodinka si vyrazila do Vrchlabí, které se nachází v západní části okresu Trutnov v Královéhradeckém kraji. "V Praze teď sníh není a chtěli jsme, aby si Natálka zajezdila na sáňkách. Moc jsme si to užili," přiblížil Bohuš Matuš pro ŽivotvČesku.cz, proč si udělali několikadenní výlet do přezdívané Vstupní brány Krkonoš.

Týdny a měsíce uběhnou jako nic, ale děti se dokáží během této doby velmi rychle měnit. Bohuš Matuš na začátku prosince oslavil rok, kdy mu manželka Lucie přivedla na svět dceru. Holčička dostala krásné jméno Natálie – pochází z latinského »natalis«, což v přeneseném významu ve spojení s »dies natalis« znamená narození Krista.

"Je úžasná a nesmírně roztomilá. Už i celkem mluví, třeba začnu počítat a ona už plynule pokračuje. Přijde mi opravdu hodně bystrá, všechno opakuje a rychle se učí. Jsem moc rád, že je to takové šťastné dítě, které se neustále směje a vypadá spokojeně. Máme z ní s Lucinkou velkou radost. Odmalinka se na ni usmívám, a když se vzbudí, tak mi to vrací. A musím se pochlubit, už začíná pobrukovat, říkám, že zpívá, takže si myslím, že bude zpěvačka po tátovi," dodal pro ŽivotvČesku.cz Bohuš Matuš, který se netají tím, že do budoucna by si přál druhé dítě - chlapečka jménem Bohoušek.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.