Jako vejce vejci. Syn Lucie Bílé je mamince neuvěřitelně podobný. Promluvil životní partner zpěvačky

Lucie Bílá se synem Filipem
Lucie Bílá se synem Filipem
Foto: nextfoto.cz

Stejně jako se nedá popřít, že po dni vždy přichází noc, nedá se popřít ani podoba mezi fenomenální zpěvačkou Lucií Bílou (55) a jejím talentovaným synem Filipem Kratochvílem (26). Ten už dávno není malým chlapcem, vyrostl v dospělého mladého muže, který v sobě nezapře geny mnohonásobné Zlaté slavice.

Láska k dítěti je jedním z pocitů, které oblíbená a úspěšná zpěvačka Lucie Bílá dává často najevo. Oceňovaná pěvkyně je matkou Filipa Kratochvíla, kterému do vínku nadělila cit svůj cit pro uměleckou tvorbu. Z hnízda talentovaný mladík vyletěl už před časem, s maminkou má ale ukázkový vztah.

Filip Kratochvíl se po úspěšném zakončení školy vydal studovat do Francie, kterou si zamiloval. Podobu se zpěvačkou rozhodně nezapře. Čím je starší, tím více je to zjevné. Především mají opravdu totožný široký úsměv, prostřednictvím kterého dokáží šířit pozitivní energii všude okolo.

Tak nějak to vnímá i osudový partner fenomenální zpěvačky Radek Filipi. "Filip má stejný úsměv ale i přístup ke svému okolí. Je empatický," řekl pro ŽivotvČesku.cz svůj pohled na maminku a jejího nadaného syna, že podoba je skutečně nepřehlédnutelná.

I v 55 letech neuvěřitelně šarmantní zpěvačka si se svým synem udržuje silné a láskyplné pouto. Sám Filip se nechal mnohokrát slyšet, že mu záleží na tom, aby byla máma hlavně šťastná.

Kultura v Česku začíná po dlouhém lockdownu chytat druhý dech. U příležitosti křtu alba se...

Zavřít reklamu