Jako vejce vejci. Syn Lucie Bílé ukázal svého bratra Pavla, který je uhrančivý fešák

Filip Kratochvíl s bratrem.
Filip Kratochvíl s bratrem.
Foto: nextfoto.cz
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 24. 9. 2020

Filip Kratochvíl (25), syn zpěvačky Lucie Bílé (54), potěšil maminku a ukázal se na slavnostním otevření Divadla Lucie Bílé, které se nachází v historickém centru Prahy. Pochlubil se také bratrem Pavlem Kratochvílem, který se akce zúčastnil.

Filip Kratochvíl má s Lucií Bílou, naší Zlatou slavicí, velmi hezký vztah. Maminku přišel podpořit na velkolepé otevření Divadla Lucie Bílé, kterého se zpěvačka po prodělané nákaze COVID-19 už nemohla dočkat. Naštěstí se uzdravila a společně s herečkou Simonou Stašovou (65), která prodělala stejné zdravotní problémy, divadlo otevřely.

Usměvavý Filip pózoval fotografům nejen po boku krásné maminky, ale na slavnostní akci se objevil i jeho bratr Pavel Kratochvíl, syn zpěvaččina expartnera Petra Kratochvíla (69) a bývalé modelky Pavlíny Babůrkové (47). I když jsou každý úplně jiný a podobu byste u nich hledali marně, alespoň se »bratrsky« sladili po té módní stránce.

Oba si oblékli černé kalhoty a bílou košili - klasiku, která je proměnila v pohledné elegány. Což odpovídalo i slavnostnímu významu celé akce. Společně se bavili, smáli i fotili a bylo zřejmé, že zpěvaččin syn má se svým bratrem také hezké sourozenecké pouto.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.