Jakub Kohák je zpět v porotě show plné kostýmů. Je to jako návrat krále, říká

Jakub Kohák
Jakub Kohák
Foto: Nextfoto.cz
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 17. 3. 2021

Jméno Jakub Kohák (46) je už od jejích počátků spjaté s oblíbenou show plnou kostýmů, v níž se osobnosti českého showbyznysu do podob slavných hvězd české i zahraniční scény. Oblíbený herec a bavič byl v čele poroty, ze které ale v loňském roce zmizel. V nové řadě do křesla usedl znovu. "Vracím se do prostředí, které dobře znám, které jsem spoluvytvářel a je mi tam dobře," popsal Jakub Kohák svůj návrat pro ŽivotvČesku.cz.

Nejúspěšnější tuzemská komerční stanice v roce 2016 představila zábavní pořad Tvoje tvář má známý hlas, který si diváci okamžitě oblíbili. Nedílnou součástí formátu byl už od počátku Jakub Kohák, který seděl v čele poroty. V zatím poslední odvysílané řadě chyběl, nyní je k potěšení svých fanoušků zpět v řadě s podtitulem Šampioni.

"Co si budeme povídat, je to návrat krále. Jako když se podíváte na Pána prstenů, jeden díl se jmenoval Návrat krále a takhle bych to viděl. Vracím se do prostředí, které dobře znám, které jsem spoluvytvářel a je mi tam dobře. Je to něco jako když založíte firmu, pak odejdete, užíváte si života a pak se zase vrátíte zpátky," řekl Jakub Kohák pro ŽivotvČesku.cz.

V nové řadě se diváci mohou těšit na známé osobnosti, které už viděli v předchozích ročnících. "Tato řada je taková uvolněnější a je jiná v tom, že máme dva moderátory. Myslím si, že se moc hezky doplňují a moc hezky jim to funguje. Je to frivolnější, vtipné, až volnomyšlenkářšké. Všichni účinkující už tím pořadem prošli, takže už nikdo není nervózní, nikdo nemá veliké ambice. Je to milé a přitom je to stále boj, je to vrcholný pořad z těch všech řad," zhodnotil Jakub Kohák pro ŽivotvČesku.cz show, jejíž první díl bude odvysílán v neděli 21. března.

Coby šéf poroty byl Jakub Kohák titulován prezidentem nebo například i králem. V porotě je spokojený a soutěžit by úplně nechtěl. "Napadlo mě to mockrát, ale je problém v tom, že já jsem odjakživa sportovec a sportovci v sobě mají to, že chtějí vyhrávat. V téhle soutěži ale nelze vyhrát všechny díly, já bych tedy byl někdy poslední, předposlední a to nemám v povaze, nepřekousl bych to, potřebuju vyhrát. Druhá věc je, že na to nemám, ale o tom se nebavíme. Je mi líp jako šéfovi poroty," řekl se smíchem oblíbený bavič pro ŽivotvČesku.cz.

Šampionská řada hudební show plné kostýmů má za sebou napínavé finále. Porota rozhodla, že...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu