Jakub Kohák je zpět v porotě show plné kostýmů. Je to jako návrat krále, říká

Jakub Kohák
Jakub Kohák
Foto: Nextfoto.cz
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 17. 3. 2021

Jméno Jakub Kohák (46) je už od jejích počátků spjaté s oblíbenou show plnou kostýmů, v níž se osobnosti českého showbyznysu do podob slavných hvězd české i zahraniční scény. Oblíbený herec a bavič byl v čele poroty, ze které ale v loňském roce zmizel. V nové řadě do křesla usedl znovu. "Vracím se do prostředí, které dobře znám, které jsem spoluvytvářel a je mi tam dobře," popsal Jakub Kohák svůj návrat pro ŽivotvČesku.cz.

Nejúspěšnější tuzemská komerční stanice v roce 2016 představila zábavní pořad Tvoje tvář má známý hlas, který si diváci okamžitě oblíbili. Nedílnou součástí formátu byl už od počátku Jakub Kohák, který seděl v čele poroty. V zatím poslední odvysílané řadě chyběl, nyní je k potěšení svých fanoušků zpět v řadě s podtitulem Šampioni.

"Co si budeme povídat, je to návrat krále. Jako když se podíváte na Pána prstenů, jeden díl se jmenoval Návrat krále a takhle bych to viděl. Vracím se do prostředí, které dobře znám, které jsem spoluvytvářel a je mi tam dobře. Je to něco jako když založíte firmu, pak odejdete, užíváte si života a pak se zase vrátíte zpátky," řekl Jakub Kohák pro ŽivotvČesku.cz.

V nové řadě se diváci mohou těšit na známé osobnosti, které už viděli v předchozích ročnících. "Tato řada je taková uvolněnější a je jiná v tom, že máme dva moderátory. Myslím si, že se moc hezky doplňují a moc hezky jim to funguje. Je to frivolnější, vtipné, až volnomyšlenkářšké. Všichni účinkující už tím pořadem prošli, takže už nikdo není nervózní, nikdo nemá veliké ambice. Je to milé a přitom je to stále boj, je to vrcholný pořad z těch všech řad," zhodnotil Jakub Kohák pro ŽivotvČesku.cz show, jejíž první díl bude odvysílán v neděli 21. března.

Coby šéf poroty byl Jakub Kohák titulován prezidentem nebo například i králem. V porotě je spokojený a soutěžit by úplně nechtěl. "Napadlo mě to mockrát, ale je problém v tom, že já jsem odjakživa sportovec a sportovci v sobě mají to, že chtějí vyhrávat. V téhle soutěži ale nelze vyhrát všechny díly, já bych tedy byl někdy poslední, předposlední a to nemám v povaze, nepřekousl bych to, potřebuju vyhrát. Druhá věc je, že na to nemám, ale o tom se nebavíme. Je mi líp jako šéfovi poroty," řekl se smíchem oblíbený bavič pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.