Jakub Kohák oslaví své 46. narozeniny. Blízký kamarád Martin Fenin mu dá hodně netradiční dárek

Martin Fenin s kamarádem Jakubem Kohákem
Martin Fenin s kamarádem Jakubem Kohákem
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 9. 10. 2020

Český herec, moderátor a komik Jakub Kohák v sobotu oslaví své 46. narozeniny. A kdo by si myslel, že plánuje nějakou extravagantní party, na které budou tančit nahé ženy a šampaňské poteče z kohoutků, hodně by se spletl. "Kuba to moc neslaví stejně jako já, takže můj dárek bude má přítomnost," řekl pro ŽivotvČesku.cz blízký kamarád, fotbalista Martin Fenin.

Jakub Kohák vystudoval produkci na FAMU a i to je důvod, proč stojí za řadou výrazných reklamních spotů, které si pamatuje snad každý Čech. Zahrál si i v několika seriálech a filmech menší role. V sobotu slaví své narozeniny a určitě se uvidí s kamarádem Martinem Feninem.

"Uvidíme se už dnes, tedy v pátek. Kuba je velmi blízký kamarád a když jsem řekl, že můj dárek bude má přítomnost, tak to myslím vážně. Ale samozřejmě nějakou drobnost ode mě dostane, ale to si nechám pro sebe, protože to by nebylo pak překvapení," prozradil Martin Fenin s tím, že o bujaré veselí opravdu nepůjde.

"Než na nějakou pompézní oslavu, to spíše vidím, že si sedneme a nad sklenkou něčeho dobrého a poklábosíme. V tomhle jsme si podobní, že narozeniny neslavíme," řekl pro ŽivotvČesku.cz Martin Fenin, který patří k velmi blízkým přátelům Jakuba Koháka.

Velkolepý mejdan do ranních hodin je skutečně málo pravděpodobný, a to zejména i z důvodu vládních opatření, kdy restaurace a bary od pátku musí uzavírat své provozovny už ve 20 hodin. Jakub Kohák je ale znám tím, že umí vždy vymyslet řadu neočekávaných věcí, jak jeho narozeninová oslava bude tedy ve finále vypadat a zda nějaká bude, ukáže až sobotní večer.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.