Jan Bendig během lockdownu přibral 15 kilogramů, shodil je za měsíc a půl. Nejvíce se mi tuk usadil na zadku, přiznal

Nextfoto
Zpěvák Jan Bendig
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
rudolf.sindelar@zivotvcesku.cz
Publikováno: 24. 7. 2021

Během pandemie koronaviru řada lidí přibrala. Omezení života v souvislosti s restrikcemi si vybralo na některých nepříjemnou daň. Mezi ně patří i Jan Bendig (27), který podle svých slov dokázal nabrat 15 kilogramů. "Nejvíc se mi tuk usadil na břichu, zadku a stehnech," řekl pro ŽivotvČesku.cz nadaný zpěvák, který s váhou ale v posledních týdnech dokázal pořádně zatočit.

Málokdo na zpěvákovi nadváhu poznal. Na sociální sítě se totiž fotil rafinovaně tak, aby byly schované problematické partie. "Aktuálně vážím 63 kilogramů, ale předtím jsem atakoval váhu 80 kilogramů. Nebylo to nic příjemného, tak jsem změnil stravu, když jsem přešel na krabičkovou dietu. Za měsíc a půl se mi při této striktní změně podařilo dostat na původní váhu," přiblížil pro ŽivotvČesku.cz Jan Bendig, který si postěžoval, že nejvíce se mu tuk hromadil ve střední části těla.

I když se mu podařilo přebytečné kilogramy shodit, vlivem opakované špatné životosprávy se mu podařilo znovu nabrat. "Ale mírně přes tři kilogramy mám na váze zpět. Je to vlivem, že jsem začal jezdit znovu po vystoupeních a opět se špatně stravuji. Nejvíce na benzínkách bagety a podobně, takže budu muset znovu zakročit," dodal pro ŽivotvČesku.cz nadaný zpěvák s tím, že se snad už Česká republika nedostane na podzim do dalších uzávěr, protože by to zcela jistě poznamenalo jeho postavu.

Zpěvák Jan Bendig (27) se svým partnerem Lukášem Rejmonem (35) se přestěhovali před více než rokem z centra metropole za Prahu. Parádní domek pořídil zpěvák především kvůli psům, kterým bylo v žižkovském bytě těsno. Za sousedku má teď navíc starou známou, a to zpěvačku Moniku Bagárovou (26), se kterou se pravidelně navštěvují. "Hodně si bydlení užíváme, jen drobný problém máme se sousedy," řekl pro ŽivotvČesku.cz charismatický zpěvák.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu