Reklama:

Jan Bendig ukázal starý snímek s vyšpulenou pusou a Monikou Bagárovou. Promluvil o vzájemné výpomoci

Monika Bagárová a Jan Bendig
Monika Bagárová a Jan Bendig
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 21. 1. 2022

Zpěvák Jan Bendig (27) a zpěvačka Monika Bagárová (27) jsou dlouholetí přátelé, které účast v pěvecké soutěži SuperStar navždy spojila. Za téměř 13 let přátelství si spolu vytvořili už mnoho vzpomínek a zpěvák se nyní podělil o fotografii, která vznikla ještě v době, kdy telefony nefotily zrovna nejkvalitněji a on i Monika Bagárová měli dětství sotva za sebou. Pro ŽivotvČesku.cz pak promluvil o tom, jak si vzájemně pomáhají.

Reklama:

Nejbližším přítelem Moniky Bagárové je řadu let zpěvák Jan Bendig, s nímž se poznala v roce 2009. Tehdy oba soutěžili o titul první Československé SuperStar. Během soutěže mezi nimi vzniklo významné a silné pouto, které přetrvává dodnes. O tom svědčí i fakt, že z přátel se stali sousedé, kteří neváhají si navzájem pomáhat a často se navštěvovat.

Reklama:

"Chodíme k Monice pomáhat, když tam nemá rodiče a potřebuje si udělat takové ty ženské základní věci jako vlasy a podobně. Je to vzájemná pomoc, ona vaří, my hlídáme. A celkově si bydlení opravdu užíváme," řekl pro ŽivotvČesku.cz Jan Bendig už před časem, čímž dokázal, že přátelství mezi ním a zpěvačkou má blízko k tomu, co by se dalo popsat jako rodinný vztah.

Když se talentovaní zpěváci seznámili, byli ještě děti. Od té doby si oba dokázali vybudovat skvělé kariéry, oba nadále zpívají, Jan Bendig má na internetu vlastní seriál a Monika Bagárová se ze soutěžící dokázala stát oblíbenou porotkyní v SuperStar. Nyní se hudebník na sociálních sítích pochlubil fotografií, která může ve fanoušcích vyvolat nostalgii.

Na starší fotografii, která byla zachycena na telefon, který ještě nefotil příliš kvalitně, se Jan Bendig a Monika Bagárová vyfotili sami. Zpěvák má našpulenou pusu tak, jak určovaly tehdejší trendy, jeho kamarádka se drží za culík. Nelze si nevšimnout, že vzájemná blízkost byla pro oba už tehdy příjemná.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: