Jan Čenský promluvil o fanynkách a trpělivosti své ženy, s níž už strávil úctyhodných 33 let

Jan Čenský
Jan Čenský
Foto: Nextofo
Lucie Tůmová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 17. 9. 2022

V druhé polovině srpna oslavil oblíbený herec Jan Čenský (61) již 33. výročí od svatby se svou manželkou Danou. Pro ŽivotvČesku.cz se rozpovídal o tom, čeho si na ní nejvíce váží, a řekl, že s fanynkami už to není tak žhavé, jako to bývalo kdysi. Následně prozradil, jak se i po šedesátce udržuje ve formě. Stojí za tím také štípání dříví.

Představitel pohádkových princů je věrný už déle než tři desetiletí jedné ženě. Manželky Dany, jež pracuje na stomatologické klinice, si váží zejména kvůli trpělivosti.

"Má žena je úžasná, trpělivá a tolerantní," prozradil pro ŽivotvČesku.cz s tím, že na výročí nezapomněl a svou vyvolenou obdaroval nejen květinou.

Hercova manželka musí být opravdu klidná. V dnešní době sice už nemusí hvězda seriálu Ordinace v růžové zahradě bojovat s přílišným zájmem fanynek, ale dříve, kdy ji doslova naháněly na každém rohu, to pro její drahou polovičku nebylo snadné.

Doba se ale změnila. "Vždyť už mi bylo šedesát, žádné fanynky už mě nikam nezvou," řekl s úsměvem charismatický umělec pro ŽivotvČesku.cz.

Nutno dodat, že herec stále vypadá skvěle a jeho věk by mu spousta lidí nehádala. Stojí za tím především to, že vede aktivní život.

"Akorát jsem na horách, preferuji pohyb v přírodě. Chodím po kopcích nebo jezdím na kole. Místo posilování štípu dřevo," popsal Jan Čenský redakci ŽivotvČesku.cz, jak se udržuje v kondici.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.