Jan Punčochář extrémně zhubnul. Poslal snímky, které zaskočí každého. 18 kilogramů dole, prozradil

Šéfkuchař Jan Punčochář
Šéfkuchař Jan Punčochář
Foto: Se souhlasem Jana Punčocháře
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 28. 2. 2021

Uznávaný šéfkuchař ze známé televizní soutěže Jan Punčochář (41) se netají tím, že od začátku loňského roku si dal cíl, který se mu daří plnit. Tím bylo, že zhubne. Aktuálně do redakce ŽivotvČesku.cz po dohodě zaslal snímky, které vypovídají o tom, že hubnutí vzal opravdu vážně. Na váze ubral 18 kilogramů a pro redakci ŽivotvČesku.cz prozradil svůj recept, jak na to.

Charismatický šéfkuchař na své postavě hodně zapracoval. V předtočených dílech kulinářské show z loňského roku, ve které byl porotcem, bylo znát, že má mírnou nadváhu. Následně ale změnil životosprávu a začal se více hýbat.

"Pětkrát týdně běhám 15 kilometrů denně. Začal jsem se stravovat zdravě a mám výdej energie. Důležité je, že jsem přestal pít alkohol, to významně pomohlo. Teď se cítím skvěle," okomentoval zaslané snímky pro ŽivotvČesku.cz mistr gastronomie Jan Punčochář, který tak dokázal, že i po čtyřicítce se člověk může cítit výborně.

Když se Jan Punčochář rozhodl pro hubnutí, vážil 105 kilogramů. Aktuálně váží 87 kilogramů.

"Je to o disciplíně a já patřím k lidem, kteří když něco řeknou, tak to platí. A k sobě musím být důsledný dvojnásobně," dodal pro ŽivotvČesku.cz Jan Punčochář, který opravdu vypadá dobře.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.