Jan Punčochář si váhu stále drží. Další kila shazovat nemám v plánu, říká známý šéfkuchař, kterému zmizelo výrazné břicho

Šéfkuchař Jan Punčochář
Šéfkuchař Jan Punčochář
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 19. 10. 2021

Populární šéfkuchař Jan Punčochář (42), kterého lidé znají zejména jako porotce z televizní kulinářské show, se v létě pochlubil dvaceti kilogramy váhy, s nimiž se rozloučil. To se promítlo na jeho postavě, což je na snímcích patrné. Redakce ŽivotvČesku.cz se mistra kuchyně zeptala, jak to s ním aktuálně ohledně váhy vypadá. "Stále se držím," prozradil s úsměvem pro ŽivotvČesku.cz.

O Janu Punčocháři je známo, že je velkým milovníkem poctivé české kuchyně. Bohužel se však jeho vášeň, která je i jeho zaměstnáním, neblaze promítla do jeho kondice a šéfkuchař tak míval kila navíc. To se však změnilo během 4. řady soutěže MasterChef Česko, během které se seznámil se soutěžícím Romanem Stašou (33), který se jinak živí i jako kondiční trenér. A byl to právě on, kdo jej inspiroval, aby na své postavě výrazně zapracoval.

V létě oznámil, že se mu podařilo shodit neuvěřitelných dvacet kilo. "V současné době v hubnutí nepokračuji již nijak,” řekl šéfkuchař pro ŽivotvČesku.cz. "Shodil jsem dvacet kilo a tuto váhu si držím do teď. Svého nového životního stylu se držím i nyní," upřesnil charismatický porotce oblíbené televizní show pro ŽivotvČesku.cz. "Více hubnout už nemám v plánu," zdůraznil.

Kromě zdravějšího stravování mu k lepší kondici pomohly také návštěvy posilovny, a celkově zvýšená míra pohybu. A přestože tak zásadní změnu v jeho životě odstartovala již zmíněná soutěž MasterChef Česko, Jan Punčochář ji dle svých slov nyní nesleduje. "Na MasterChefa se nedívám. Nemám na to vůbec čas, protože úterní i středeční večery momentálně trávím v práci. Nemám ani žádného favorita mezi soutěžícími," dodal šéfkuchař pro ŽivotvČesku.cz s tím, že významně sleduje současnou situaci ohledně covidu s vírou, že podniky se znovu nezavřou.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.