Jan Tuna a Nela Boudová přestali tajit lásku. Milovník zdravého životního stylu přiznal, že často myslí na útěk z města

Jan Tuna a Nela Boudová na premiéře filmu Cesta domů
Jan Tuna a Nela Boudová na premiéře filmu Cesta domů
Foto: Nextfoto
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 7. 9. 2021

Novinář Jan Tuna (48) a herečka Nela Boudová (53) přestali skrývat lásku a užívají si toho, že jsou oba naladěni na stejnou notu a uznávají podobné hodnoty. Fotografové mohli nafotit jejich spokojené tváře během premiéry filmu Cesta domů. "Při sledování filmu jsem měl nejen já chuť utéct z města zpátky do lesa," řekl Jan Tuna pro ŽivotvČesku.cz a vyjádřil hluboký respekt k režisérovi Tomáši Vorlovi (64).

Nela Boudová a Jan Tuna dorazili na premiéru filmu Cesta domů v rozverné náladě. Že jim to spolu náramně klape, dosvědčovali každou vteřinou a jejich dlaně a prsty se proplétaly v podstatě celý večer.

Nela Boudová na slavnostní okamžik zvolila ležérní černobílou kombinaci halenky a širokých kraťasů. Outfit Jana Tuny nejvíce »vytunil« portrét zesnulého prezidenta Václava Havla na triku a boty značky Converse.

"Cesta domů se mi moc líbila. Bavilo mě, že film má poetiku, nadsázku i humor. Celou dobu jsem měl, a určitě nejen já, chuť utéct z města zpátky do lesa, do přírody, odkud jsem se po létě vrátil a kde to mám nejraději a je mi nejlépe. Obdivuji Tomáše Vorla, že film nejen napsal a režíroval, ale také natočil jako kameraman. Je to borec a celá trilogie mě moc baví," popsal své nadšení pro ŽivotvČesku.cz Jan Tuna, který se momentálně rozvádí s manželkou Ladou, s níž má dvě dcery a syna.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.