Jan Tuna a Nela Boudová si vyrazili opět do společnosti. Novinář popsal, co za emoce vedle herečky prožívá

Jan Tuna a s partnerkou Nelou Boudovou
Jan Tuna a s partnerkou Nelou Boudovou
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 30. 9. 2021

Na premiéru nové bondovky s názvem Není čas zemřít čekali zarytí fanoušci jako na smilování. Původně měla přijít už v loňském roce, ale kvůli pandemii koronaviru se konala až nyní. Atmosféru promítání si užil i novinář Jan Tuna (48), který do kina přišel bok po boku s přítelkyní Nelou Boudovou (48) a synem Tadeášem (16) a rozdával úsměvy, stejně tak jeho partnerka. "Po konci opatření prožíváme příval radosti, že můžeme znovu navštěvovat divadla, kina a premiéry," řekl Jan Tuna pro ŽivotvČesku.cz a filmový zážitek zhodnotil.

Poslední bondovka s Danielem Craigem měla po roce čekání konečně premiéru. Té české se zúčastnila celá řada slavných osobností a mezi nimi i Jan Tuna se svou partnerkou Nelou Boudovou. Oba už před promítáním rozdávali úsměvy na všechny strany a zřejmě ani nečekali, jak nadšení budou odcházet po skončení filmu.

"Premiéru jsem si moc užil. Byl jsem tam se synem a s Nelou a bylo to pro mě překvapivé, v tom filmu byly věci, které bych vůbec nečekal. Samozřejmě nebudu nic prozrazovat, abych nezkazil zážitek divákům, kteří v kině ještě nebyli. Musím ale říct, že zvolili nádherné exteriéry," zhodnotil zážitek pro ŽivotvČesku.cz Jan Tuna.

Celý film trvá 163 minut a Tuna proto měl zpočátku trochu obavy, že se nebude celou dobu stoprocentně bavit. Nakonec byl ale příjemně překvapen. "Nejsem znalec Bonda, ale trvalo to skoro tři hodiny a ani tak se člověk nenudil. Je to prostě legenda a myslím si, že aniž by byl člověk na bondovky expert, tak z filmařského hlediska to určitě stojí za zhlédnutí, je to jízda," řekl pro ŽivotvČesku.cz nadšený novinář.

Nela Boudová i její partner působili velmi šťastně, na fotografiích z akce se většinou široce usmívají. "Všechny snímky byly foceny před začátkem premiéry a my jsme se usmívali, protože jsme byli opravdu natěšení. Po konci opatření prožíváme příval radosti, že můžeme znovu navštěvovat divadla, kina a premiéry," dodal Jan Tuna pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.