Reklama:

Jana Bernášková se ve společnosti pochlubila dcerou, která je její věrnou kopií. Krásná herečka prozradila, co je spojuje

Herečka Jana Bernášková s dcerou
Herečka Jana Bernášková s dcerou
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 17. 9. 2021

Oblíbená herečka Jana Bernášková (40) ve čtvrtek slavnostně pokřtila své dvě knihy s názvem Jak přežít svého muže a Coura. Na křtu jí kromě řady slavných osobností dělala společnost i její krásná dcera Justýna (15), která podobu s maminkou rozhodně nezapře. "S dcerou máme společný určitě humor a vnitřní radost," prozradila Jana Bernášková pro ŽivotvČesku.cz, co ji s dcerou spojuje a řekla, jak si křest užila.

Reklama:

Ve čtvrtek Jana Bernášková slavnostně pokřtila své knihy. Na akci vypadala fantasticky a stejně tak to slušelo i její dceři Justýně, která je věrnou kopií slavné maminky. Přišla i řada dalších hostů a autorka knih událost zhodnotila jako velmi povedenou.

Reklama:

"Křest jsme si všichni užili náramně, protože jsem na něj čekala dva roky, jelikož jsme křtili obě dvě knížky. Setkání s přáteli, bylo moc příjemné. Jsem ráda, že jsou obě knížky pokřtěné a byly oficiálně vyslány do světa se vším všudy," řekla pro ŽivotvČesku.cz herečka a spisovatelka Jana Bernášková.

Justýna, která už má také zkušenost s prací před kamerou, je herečce velice podobná. Kromě krásné tváře a téměř nerozlišitelného účesu ale mají matka s dcerou společné i některé povahové rysy. "S dcerou máme společný určitě humor a vnitřní radost. Máme rády život a cestování. Máme také podobnou energii," svěřila Jana Bernášková pro ŽivotvČesku.cz, co ji s dcerou pojí.

Herečka ve svých knihách poodhaluje svět žen a dočkala se pozitivních ohlasů nejen od něžného pohlaví, ale i od mužů. "Je to ženský román, taková spíš holčičí jízda. Má to samozřejmě i nějaké temné řeky, je tam humor, vtip, ale otevírám i vážnější témata z ženského světa. Je pravda, že několik mužů mi přes sociálně sítě psalo, že je to bavilo a že díky čtení mnoho věcí pochopili," dodala herečka pro ŽivotvČesku.cz charakteristiku svých děl.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: