Jana Švandová a její sestra Jitka nestárnou. Je důležité mít kolem sebe fajn lidi, říká okouzlující herečka

Herečka Jana Švandová se sestrou Jitkou
Herečka Jana Švandová se sestrou Jitkou
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 13. 9. 2021

Herečka Jana Švandová (74) vyrazila na premiéru divadelní hry Holky jako květ v pražském divadle Studio DVA. Doprovod do společnosti herečce dělala její neméně krásná sestra Jitka. Je evidentní, že šarm a mladistvý vzhled mají obě v genech a úsměvem okouzlily přítomné hosty. "Bylo to krásné představení a moc jsme si ho obě užily," řekla Jana Švandová pro ŽivotvČesku.cz.

Jana Švandová a její sestra Jitka jako by si z oka vypadly. Především okouzlující úsměv mají téměř totožný a stejně tak kolem sebe šíří pozitivní energii. Na premiéře divadelní hry Holky jako květ ukázaly, že geny nezapřou a že díky nim nestárnou. Podle oblíbené herečky ale recept na mladistvý vzhled spočívá v jiných věcech.

"Být pozitivní, nenechat se od ničeho odradit, být zdravá a mít příjemnou práci. Také je důležité mít kolem sebe fajn lidi, rodinu a dobré přátele," popsala Jana Švandová pro ŽivotvČesku.cz, co je pro ni elixírem mládí.

Ve hře Holky jako květ účinkují Eliška Balzerová, Iva Pazderková a Marika Šoposká. S touto hereckou sestavou na divadelních prknech nebyla o zábavu nouze a Jana Švandová potvrdila, že představení bylo báječné.

"Bylo to strašně fajn. Ráda jsem viděla Elišku Balzerovou, která je moje spolužačka z JAMU a dlouholetá kamarádka. Stále je plná energie a opravdu výborná herečka. Bylo to krásné představení a moc jsme si ho obě užily," dodala Jana Švandová pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.