Jana Švandová okouzlila kolonádu. V Karlových Varech budu až do pondělí, říká. Prozradila, na co se nejvíce těší

Herečka Jana Švandová (v oranžovém) s kolegy v Karlových Varech
Herečka Jana Švandová (v oranžovém) s kolegy v Karlových Varech
Foto: David Kundrat/CZECH NEWS CENTER David Kundrát / CNC / Profimedia
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 20. 8. 2021

Již za pár hodin odstartuje oficiálně 55. ročník Mezinárodního filmového festivalu (MFF) v Karlových Varech, který se konečně po dvouleté pauze kvůli epidemii koronaviru opět koná tak, jak ho všichni dobře znají. Na místo vyrazila i nestárnoucí herečka Jana Švandová (74), která je nadšená hned ohledně několika věcí. "Těším se samozřejmě na filmy, na své kamarády a kolegy a také na celkovou atmosféru filmového festivalu," řekla pro ŽivotvČesku.cz.

Mezinárodního filmového festivalu (MFF) se dotkla epidemie koronaviru, která v loňském roce vykazovala větší počty nakažených – což se kvůli bezpečnostním vládním opatřením podepsalo na pořádání kulturních akcí. Toho letošního, který je jubilejním 55. ročníkem, se to ale už netýká, a tak davy nejen filmových fanoušků, ale i českých celebrit proudí do lázeňského města v západních Čechách.

Výjimkou není ani vždy elegantní herečka Jana Švandová, která je známá z filmových i divadelních rolí. Když se ukázala na kolonádě, všechny překvapila tím, jak skvěle vypadá ve svém věku. Festival si užije plnými doušky po celý víkend.

Jednou z nepřehlédnutelných dam na červeném koberci Mezinárodního filmového festivalu (MFF) byla rozhodně herečka a zpěvačka Jitka Čvančarová (43), která oblékla model slovenského návrháře. K šatům zvolila jednoduchý účes, který však podle známého kadeřníka Jana Jirky (28) nebyl trefou do černého. "Velmi nápadné a výrazné šaty si také vyžadují příhodný účes, tudíž hladkou texturu. Spuštěním několika pramenů okolo obličeje se podpoří zeštíhlující efekt," uvedl pro ŽivotvČesku.cz.

"Těším se samozřejmě na filmy, na své kamarády a kolegy a také na celkovou atmosféru filmového festivalu. V Karlových Varech budu až do pondělí," řekla Jana Švandová pro ŽivotvČesku.cz.

Kdo letos nebyl na filmovém festivalu v Karlových Varech, jako kdyby vůbec nebyl. Od jeho ...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.