Reklama:

Jana Švandová okouzlila kolonádu. V Karlových Varech budu až do pondělí, říká. Prozradila, na co se nejvíce těší

Herečka Jana Švandová (v oranžovém) s kolegy v Karlových Varech
Herečka Jana Švandová (v oranžovém) s kolegy v Karlových Varech
Foto: David Kundrat/CZECH NEWS CENTER David Kundrát / CNC / Profimedia
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 20. 8. 2021

Již za pár hodin odstartuje oficiálně 55. ročník Mezinárodního filmového festivalu (MFF) v Karlových Varech, který se konečně po dvouleté pauze kvůli epidemii koronaviru opět koná tak, jak ho všichni dobře znají. Na místo vyrazila i nestárnoucí herečka Jana Švandová (74), která je nadšená hned ohledně několika věcí. "Těším se samozřejmě na filmy, na své kamarády a kolegy a také na celkovou atmosféru filmového festivalu," řekla pro ŽivotvČesku.cz.

Reklama:

Mezinárodního filmového festivalu (MFF) se dotkla epidemie koronaviru, která v loňském roce vykazovala větší počty nakažených – což se kvůli bezpečnostním vládním opatřením podepsalo na pořádání kulturních akcí. Toho letošního, který je jubilejním 55. ročníkem, se to ale už netýká, a tak davy nejen filmových fanoušků, ale i českých celebrit proudí do lázeňského města v západních Čechách.

Reklama:

Výjimkou není ani vždy elegantní herečka Jana Švandová, která je známá z filmových i divadelních rolí. Když se ukázala na kolonádě, všechny překvapila tím, jak skvěle vypadá ve svém věku. Festival si užije plnými doušky po celý víkend.

"Těším se samozřejmě na filmy, na své kamarády a kolegy a také na celkovou atmosféru filmového festivalu. V Karlových Varech budu až do pondělí," řekla Jana Švandová pro ŽivotvČesku.cz.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: