Jitka Čvančarová předvedla bujný dekolt a obrovskou róbu. Účes asi nepochválím, říká známý kadeřník. Popsal, co bylo špatně

Herečka Jitka Čvančarová s partnerem Petrem Čadkem
Herečka Jitka Čvančarová s partnerem Petrem Čadkem
Foto: Profimedia
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 21. 8. 2021

Jednou z nepřehlédnutelných dam na červeném koberci Mezinárodního filmového festivalu (MFF) byla rozhodně herečka a zpěvačka Jitka Čvančarová (43), která oblékla model slovenského návrháře. K šatům zvolila jednoduchý účes, který však podle známého kadeřníka Jana Jirky (28) nebyl trefou do černého. "Velmi nápadné a výrazné šaty si také vyžadují příhodný účes, tudíž hladkou texturu. Spuštěním několika pramenů okolo obličeje se podpoří zeštíhlující efekt," uvedl pro ŽivotvČesku.cz.

Okouzlující herečka, která je mimo jiné patronkou organizace DEBRA pomáhající pacientům s nemocí motýlích křídel, nemohla chybět na zahájení 55. ročníku MFF. Už ve chvíli, kdy vystupovala z vozidla, bylo všem jasné, že ani tento rok nezůstane její róba a dekolt mimo pozornost fotografů i přítomných diváků.

Kromě sytě modrých šatů, které ji několikrát dostaly do situace, že tak tak uhlídala bujný dekolt, se zaměřila pozornost i na její účes, který dokresloval celkový dojem.

"Velmi nápadné a výrazné šaty si také vyžadují příhodný účes, tudíž hladkou texturu. Jitky kadeřník zvolil účes bohužel velmi nevhodně. Její dekolt je určitě potřeba trošku zahalit, spustit klidně několik pramínků okolo obličeje, což podpoří zeštíhlující efekt - ale nesmí jich být moc. Nicméně k ohromným šatům pak vypadá účes zezadu jako šachová figurka a vepředu přeci jen více »urousaně«. Mohla mít vlasy vyčesané výš. Ale pozornost si nepochybně získala. Já mám osobně Jitku velmi rád a patří k mým oblíbenkyním, takže jí ledacos odpustím," zhodnotil pro ŽivotvČesku.cz vlasový styling populární herečky známý kadeřník Jan Jirka, který se stará o vlasy například moderátorce Ivetě Vítové, herečce Tereze Bebarové nebo její kolegyni a seriálové Bibi Marice Šoposké.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.