Žádné večírky, ani jeden film: Roman Vojtek se objevil s rodinou v Karlových Varech

Herec a zpěvák Roman Vojtek
Herec a zpěvák Roman Vojtek
Foto: Nextfoto
Lucie Tůmová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 9. 7. 2022

Kdo letos nebyl na filmovém festivalu v Karlových Varech, jako kdyby vůbec nebyl. Od jeho zahájení se tam ukázaly desítky českých herců, modelek a dalších celebrit. Nechyběl mezi nimi ani zpěvák a herec Roman Vojtek (50), jenž do centra všeho dění dorazil i s půvabnou manželkou Petrou (35) a malým synkem Nathanielem (1,5). Zábavy si ale moc neužili, pobyt byl spíše pracovní, uvedl to pro ŽivotvČesku.cz.

Herce s rodinou zachytili fotografové v Karlových Varech už ve středu. Výborně se bavil a s malým synkem, který měl k dispozici i kočárek, brázdili proslulou kolonádu.

Kdo by ale čekal, že na festival vyrazil za zábavou, mýlil by se. "Byl jsem tam jen pracovně. Žádné večírky ani premiéry se tak nekonaly," prozradil zpěvák pro ŽivotvČesku.cz s tím, že se ve městě zdrželi všichni tři pouze dva dny.

"Dorazil jsem s rodinou, přespali jsme tam a druhý den ráno už jsem byl u Thermalu a pracoval. Převzal jsem na jeden den instagramový účet společnosti, se kterou dlouhodobě spolupracuji, a zaznamenával dění ve Varech svým pohledem," naznačil své pracovní povinnosti pro ŽivotvČesku.cz muzikálový herec.

Do práce si Roman Vojtek odskočil od vody, kde tráví část dovolené. "Máme loď na Slapech, kterou jsme loni moc nevyužili, protože byl ještě Nathaniel moc malý, ale letos bychom to chtěli napravit a strávit tam daleko více času," svěřil se moderátor nedávno se svými plány na léto pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.