Reklama:

Okouzlující a vnadná Lucie Králová vyvedla elegána Jiřího Šlégra. Manželka se o mě stará a dělá to dobře, řekl hrdina z Nagana

Jiří Šlégr a Lucie Králová v Karlových Varech
Jiří Šlégr a Lucie Králová v Karlových Varech
Foto: Nextfoto
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 30. 8. 2021

Přijeli pouze na skok, i tak zanechali v Karlových Varech výrazný dojem. Miss České republiky z roku 2005 Lucie Králová (39) a bývalý hokejový reprezentant Jiří Šlégr (50) na zakončení 55. Mezinárodního filmového festivalu působili hodně uvolněně a spokojeně. "Když nejsme na dovolené, tak se snažíme být pravidelnými účastníky festivalu. Musím přiznat, že tento termín v druhé polovině srpna mi dost vyhovuje," prozradil pro ŽivotvČesku.cz hrdina olympiády v Naganu.

Reklama:

Slavnostní ukončení 55. Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech přitáhlo pozornost aktivních hokejistů i jejich kolegů na odpočinku. Ve Varech se tak objevila hvězda NHL David Pastrňák (25) s partnerkou Rebeccou Rohlssonovou (26) či člen prestižního Triple Gold Clubu Jiří Šlégr. Slavného litvínovského odchovance doprovodila jeho nestárnoucí manželka Lucie Králová.

Reklama:

"Máme doma tři malé děti, tedy já mám ještě odrostlou dceru, ale ta se ve dvaadvaceti už o sebe umí postarat, takže jsme byli opravdu rádi, že jsme si našli malou chvíli a mohli zajet alespoň na slavnostní ukončení a podpořit festival. Loni se nekonal vůbec, letos se dlouho nevědělo, zda se to podaří, tak jsme opravdu moc rádi, že vše tak skvěle klaplo. Přiznám se, že film jsme žádný nestihli, ještě jsme tu měli pracovní schůzky, ale určitě jsme rádi, že jsme pár hodin mohli v Karlových Varech strávit," řekl slavný hokejový exreprezentant pro ŽivotvČesku.cz s tím, že Vary jsou do jisté míry jeho srdeční záležitostí.

"Pokud nejsme na dovolené, tak jsme pravidelnými účastníky. Těch prvních 14 dnů v červenci mívá hokej dovolenou, jako hokejista jsem tedy často jezdil někam k moři, po ukončení kariéry to ale bylo jiné a festival jsem vždy stíhal. Musím říct, že termín v druhé polovině srpna mi docela vyhovoval, ale chápu, že se organizátoři vrátí na ten původní," řekl muž, který dokázal vyhrát Stanleyův pohár, olympiádu i mistrovství světa.

Když se měl Jiří Šlégr rozpovídat o módě a pochlubit se, jak dlouho na slavnostní večer ladil outfit, tak se začal smát. "Stylistu ještě pořád nemám. Úplně na rovinu říkám, že v tomto ohledu se o mě stará žena a myslím, že to dělá dobře," pochválil manželku dobře naladěný Šlégr.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: