Jana z Výměny manželek, které Roman mačkal hada, změnila zásadně vlasovou vizáž. Sestřih na kluka je minulost. Nastal i otazník kolem svatby

Výměna manželek
Výměna manželek
Foto: Se svolením TV Nova
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 18. 11. 2023

Fanoušci reality show Výměna manželek si nepochybně velmi dobře vybaví kontroverzní epizodu, ve které se představil divákům pár Jana a Roman. Díl se vysílal v polovině roku 2017 a mnozí si ho pamatují zejména kvůli tomu, že milovnice zvířat Jana nosila po dobu natáčení hada na krku. V životě sympatické blondýny se mnohé od té doby změnilo. V srpnu se pro ŽivotvČesku.cz pochlubila tím, že se zasnoubila, evidentní také je změna vlasové vizáže. Kdo si Janu pamatuje s krátkým účesem, je možné, že by ji dnes nepoznal.

V srpnu se Jana, která se po odvysílání kontroverzního dílu reality show s Romanem rozešla, pochlubila tím, že našla partnera, se kterým jí je dobře. "Mám nového partnera a žijeme společně na venkově," uvedla pro ŽivotvČesku.cz někdejší účastnice divácky oblíbeného pořadu, která se na konci června zasnoubila. Jenže aktuálně to vypadá, že i vztahová situace se u ní změnila. Redakce se Janu pokusila kontaktovat, zda došlo na rozchod, do vydání článku ale zatím na dotaz nereagovala.

Pokud jde o poslední informace ze života svérázné milovnice zvířat, Jana stále žije v Německu a za dlouhé roky od natáčení reality show, ve které poměrně ostře bývalého partnera Romana požádala, aby jí nemačkal hada, celkově změnila vizáž. Někdejší krátký střih je pryč, dnes se Jana pyšní poměrně výraznou délkou vlasů.

Na konci loňského roku se Jana stěhovala se svými dcerami - a to z města na vesnici. "Je to tu super, na rozdíl od města. Hlavní je, že přítel má moc rád i moje dvě holky a pejska. Prostě je to také milovník zvířat jako my. Takže je svět zase o něco hezčí," těšila se nedávno pro ŽivotvČesku.cz účastnice reality show ohledně dotazu, jak se jí daří. Na svém facebookovém profilu se také pochlubila tím, že je od konce června zasnoubená. Jenže, jak již bylo zmíněno, její profil se v současnosti už »nepyšní novou láskou«, je tedy zatím nezodpovězenou otázkou, zda místo svatby nedošlo na konec lásky.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.