Jaromír Jágr má všechno, co chlap má mít, vysekla poklonu legendě Eva Čerešňáková

Eva Čerešňáková a Jaromír Jágr
Eva Čerešňáková a Jaromír Jágr
Foto: nextfoto.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 18. 9. 2020

Charisma, smysl pro humor a úctu k ženě - nejen tak se dá charakterizivat Jaromír Jágr (48). Hokejová legenda se na jedné společenské akci potkala s bývalou modelkou a moderátorkou Evou Čerešňákovou (34), která pro ŽivotvČesku.cz uznala, že se není čemu divit, že ženy na Jaromíra stojí nekonečné fronty.

Eva jako někdejší první vicemiss z roku 2007 a bývalá spolumajitelka soutěže krásy rozhodně ví, po čem ženy touží. A podle jejích slov Jaromír Jágr tužby mnohých žen do puntíku splňuje.

"Musím uznat, že Jaromír je rozhodně profesionál, který je velmi charismatický, vtipný a ve společnosti se umí velmi hezky chovat. Podle mě je to rozhodně muž, který má všechno, co muž má mít. Bylo to příjemné setkání s legendou, kterou Jaromír bezesporu je," vysekla poklonu krásná Eva Čerešňáková fenomenálnímu hokejistovi.

Eva na akci vystupovala jako moderátorka a ze snímků je patrné, že ve společnosti Jaromíra Jágra se dobře bavila. Hokejová legenda, která aktuálně tvoří pár s modelkou Dominikou Branišovou (26), je známá tím, že kde se objeví, tam není nouze o kvalitní humor.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.