Jaromír Soukup se zastal Simony Krainové. Šel tak proti slovům expartnerky Agáty Hanychové

Jaromír Soukup a Agáta Hanychová
Jaromír Soukup a Agáta Hanychová
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 15. 9. 2023

Instagramová kauza okolo modelky Simony Krainové, která si založila profil na platformě s obsahem pro dospělé, už pomalu doznívá, olej do ohně ale přilil Jaromír Soukup. Ve svém vyjádření totiž lidově řečeno »potopil« svou expartnerku Agátu Hanychovou. Do války slov na sociální síti bylo zapojeno několik dalších známých tváří - mezi nimi influencerka Ornella Koktová a její matka Monika Binias, která poskytla svá slova pro ŽivotvČesku.cz.

Když Simona Krainová před pár dny oznámila na sociální síti Instagram, že své odhalenější fotografie umístila na portál s obsahem pro dospělé, své okolí a fanoušky rozdělila na dva tábory. Jedni někdejší topmodelce tleskali, že na to má a zejména má odvahu, druzí se začali cítit pohoršeni.

Do druhého tábora - tedy odpůrců počinu Krainové - se zařadila Ornella Koktová se svou matkou. Na sociálních sítích daly nelibě najevo, co si myslí o tom, že Krainová umístila část svého soukromého »fotoportfolia« na portál, který je určen dospělým osobám a určité služby jsou na něm zpoplatněny.

"Je to za mě potupa, pro někoho volání o pozornost, pro někoho možná peníze na chleba," napsala na svém facebookovém profilu Ornella Koktová a dodala, že jejich rodina je slušná, tradiční a ctí určité hodnoty. Vyjádření její matky na sebe nenechalo dlouho čekat. Redakce ŽivotvČesku.cz ji oslovila s dotazem, proč se vyjádřila negativně směrem k tomu, že někdo využívá služeb známého portálu pro dospělé.

"Mně nějaká Krainová je úplně u zadku. Je mi úplně jedno, co tyhle postavy dělají. Jestli její manžel vydělává, nevydělá, jestli je úspěšný, neúspěšný… Já jsem chtěla svým vyjádřením říct, že dívky, slečny, ženy od rodin, aby si nemyslely, že tohle je nová forma, která je akceptovatelná. To je všechno. Mně nějaká Krainová je jinak úplně jedno," uvedla pro ŽivotvČesku.cz Binias.

Na to zareagovala někdejší úspěšná česká topmodelka a úder Monice Binias vrátila. "Nejvíc mě baví vyjádření éčkových, oteklých, umaštěných nul," napsala Simona ke snímku Moniky ve svém příběhu na Instagramu.

Své ženy se pochopitelně zastal i manžel Karel Vágner, jenž si směrem k rodině Koktových také nebral servítky. "Tato nevkusná rodina, co tu špiní mediální prostor a dělá ostudu už 15 let, promluvila," napsal do svého příběhu na Instagramu.

Aby válka slov na sociální síti byla úplná, do celé věci se vložila i Agáta Hanychová, která je dlouhé roky kamarádkou Ornelly Koktové.

"Viděla jsem, jak se Simča pustila do Štikovic rodiny. Ony se nějak dohadovaly o základce? Já vím, že Simona má jenom základku, ale Ornella nemá jen základku, ne? Ta má maturitu," lidově řečeno kopla si Agáta Hanychová do vzdělání Krainové. Dále se pak v takzvaném »živáku« pustila i do jejího manžela Karla Vágnera. "Ten její zrzoun se pustil do Ornelly, mojí Ornelly, to ne," doplnila v obraně své kamarádky.

Jenže teď se do celé kauzy přimíchal i Jaromír Soukup, překvapivě se zastal Krainové. "Je jí padesát. No, Simona vypadá fakt bezvadně, tak si chce ještě užít obdiv mužské populace a ještě k tomu z toho má slušné prachy. Vypadá to, že Simona ze své nahoty začíná dělat velký byznys, ale proti tomu nic. Nám chlapům se to samozřejmě líbí," sdělil Soukup ve svém pořadu VIP svět na TV Barrandov.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.